Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pattanás utáni hegeket ki...

Pattanás utáni hegeket ki hogyan kezelte? Milyen eljárások segítettek? Plasztikai műtétje volt e valakinek emiatt? Ha igen mennyire hatásos és ki volt kezelő orvosod?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon pattanásos bőröm volt amit volt bőrgyógyászom sotret és egy másik gyógyszerrel kezelt. Rendbe is tette de hatalmas pattanások voltak rajtam a kezelés alatt ami miatt hegek maradtak az arcomon. Az arcom mindkét oldalán ujjbegy nagyságú heg, az állam két oldalán is 2 ilyen nagyságú csak kis pontokba. Plasztikai műtétre gondoltam hogy hátha az javítana mert meg van rá a pénzem de olvastam hogy ezeket a hegeket más megoldással is lehet kezelni. Tippeket szeretnék , orvossal még nem beszéltem mivel külföldön tartózkodok de előtte szeretnék olyan emberektől is véleményt akinek volt hasonló dologban része illetve van. Előre is köszönöm!

2018. ápr. 21. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!