Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem megy rá a nátha a fülemre?

Nem megy rá a nátha a fülemre?

Figyelt kérdés
Náthás is vagyok de a nátha nem akar kijön i ugye nem fog rámenni a fülemre? Én vagyok csak infulenzás vagy többen is?
2020. febr. 3. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen , csak te vagy, akik múlt héten voltak orvosnál influenzás tünetekkel, 17.000-en, azok csak megfáztak.


[link]


Kéne használni orrsprét, hogy kijöjjön a dzsudzsi, meg szellőzzön a rendszer. Arcüreggyulladás is lehet belőle, ha elhanyagolja az ember, nem csak fülfájás.

2020. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 3. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp kell a tüneti kezelés. Orrspré mellett mehet Coldrex, Neo Citran, Rubophen Thermo, Wick TriActin. Ha láz is van, akkor érdemes olyan venni, ami tartalmaz lázcsillapítót is, pl. Coldrex MaxGrip. Valamelyik, gyógyszerész segít.


Ha torokfájás is van. Nekem ezek a Strepsils és társaik sosem jöttek be, torokfertőtlenítő sprét szoktam használni, pl. Tantrum Verde, de az is kicsit olyan placebo jellegű nekem. :D


Orrspréből elég ütős amúgy a Otrivin Rapid Menthol, az úgy megszünteti az orrdugulást, hogy csak néz az ember. Erős cucc eléggé, óvatosan is kell használni, nehogy rászokás legyen belőle.


Természetes gyógymódok közül is van millió. Asszony pl. a fokhagyma méz kombóra esküszik. Fokhagymát felvágod apróra, kanál mézbe bele, és megesz.

2020. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen lázam is van a torkom meg nagyon fáj
2020. febr. 3. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy menj el orvoshoz, az a biztos.
2020. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam
2020. febr. 3. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jobbulást!
2020. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!