Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja műtöttek sérvel műtét...

2 napja műtöttek sérvel műtét után a jobb lábam zsibbad jobb vadlim mint ha nem is az enyém lenne ha hozzá erek, idegen. Ez helyre fog jönni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még kórházban fekszel, szólj az ápolóknak. Nem túl normális ez a tünet 2 nap után, valamint igyál bőségesen, keringési probléma lehet. Mindenképpen jelentsd orvosnak lehető leghamarabb.
2020. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták előfordu, de szkeptikus vagyok.
2020. febr. 4. 21:27
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Viziten feltétlenül szóljál, ne hanyagold el ezt a dolgot!
2020. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Lerázni a beteget: ezt nagyon tudják! Szüleid mennek látogatni? Beszéljenek ők is az orvossal! Talán őket nem rázzák le olyan könnyen! Felháborító!
2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már itthon vagyok, igen 20 éves vagyok elég gyerekként kezeltek sajnos,de reménykedem benne hogy elfog mulni. az orvos azt mondta tobb hét.
2020. febr. 6. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer is volt ugyanilyen, műtét után, amikor az ágyékom környékén vágtak.


Szerencsére nekem elmagyarázták érthetően, hogy ilyenkor az történik, hogy véletlenül átvágtak egy igedszálat, ami pont a vágás mentén halad lefelé és ami az érintett, panaszos területet látja el.


Engem is megnyugtattak, hogy ez majd idővel szépen rendbe fog jönni, esetleg Milgammát szedjek, az segít a sérült ideg regenerálódásában.


Nekem az első alkalommal csak zsibbadás és érzésvesztés volt, az kb. 2-3 hónap alatt múlt el teljesen.

Második alkalommal pedig az érzésvesztés mellett alkalmanként fájdalmat is éreztem, járás közben néha annyira belenyilallt a zsibbadó részbe, hogy üvölteni tudtam volna. De ha meg kézzel érintettem vagy akár csipkedtem azt a területet, semmit nem éreztem. Ez a súlyosabb esetnek 7-8 teljes hónap kellett, mire rendbejött.


A lényeg az, hogy nagyon kellemetlen tud lenni, de idővel teljesen elmúlik és utána 100%-osan helyreáll az érzékelés, legalábbis nálam így volt.

2020. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Remélem nekem is rendben lesz.

Kösszönöm a kommented nagyon megnyugtattál

6

2020. febr. 8. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!