Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet tüdőrák?

Ez lehet tüdőrák?

Figyelt kérdés

Olyan 1-2 hete beteg voltam,torokfájás,megfázás és már akkor elkezdett fájni a hátam.

Nem szedtem rá gyógyszert elmúlt,viszont most fáj a tüdőm (mellkasom) ha veszem a levegőt néha,a hátam is fáj.

+ köhögés érzésem van,de véreset nem köhögök.

Étvágyam van,fogyni nem fogytam,lázam nincs. De ez a torkom és a mellkasom közti részen olyan érzésem van,mint amikor egy bulizós este után az ember elszív egy jókora mennyiségű cigit,és másnap ez a füstös fájós érzés van a tüdejében. Hozzáteszem, nem dohányzom, ezt onnan tudom,hogy max 1-2 buliba elszívtam részegen.

Milyen orvoshoz forduljak ezzel?


19/f


2020. febr. 7. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, mert ez nem rák.
2020. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tüdő- vagy mellhártya gyulladás. Háziorvos többet tud mondani. Menj el.
2020. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi más lenne, ha nem tüdőrák.
2020. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladás, nem rák.
2020. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellkas röntgenre kérjek időpontot?
2020. febr. 7. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek? Majd a háziorvos megmondja hogy mi a bajod és mi kell rá. Lehet elég egy gyógyszer, vagy még az sem.


Lassan már mém lesz abból, hogy az Egészség kategóriában minden azonnal és kizárólag rák, ha fáj valamid. Még véletlenül sem más, mindig mindenki haldoklik, mert orvos helyett az internetet bújja, amíg előbb-utóbb egy teljesen általános tünet is valamilyen ráké is lesz egyben. Ha a mellkasod akkor tüdőrák, ha fáj a fejed akkor agyrák, ha viszket a hátad akkor bőrrák, ha meg esik az eső, akkor anorák...

2020. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!