Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél repedés! Kinek mi...

Végbél repedés! Kinek mi segitett?

Figyelt kérdés

Pontosan 1 hete kezdődött nagyon fáj szúró érzést éreztem hétfőn elis mentem a házi orvoshoz aranyérre gyanakodtunk adott rá kenőcsött kúpot gyógyszert, használtam de nem segített,egyre rosszabb volt csütörtökön elmentem a sebészetre és ott kiderült hogy végbél repedésem van kaptam egy másik kúpot amit már 2napja használok és nem érzem a javulást mellete probáltam több fajta kenőcsöt is,anyira erös a fájdalom hogy ülni,állni ,járni alig tudok az esték rémálmok 1 órákat alszom és felkellek a fájdalomra.Esetleg valakinek volt már-e ilyen és mi segített? Mert már egyhete csak folyamatosan csak fekszem és már elegem van hogy nem segít semmi és nem is érzek javulást semmi az étrendemen is elkezdtem a változtatást és folyadékot is többet iszok a székletemmel sincs baj nem kemény csak az egésznapos fájdalom nem szűnik egy kicsit sem

Válaszokat is előre köszönöm!

19/L



#végbélrepedés #Meg nem szűnő fájdalom
2020. febr. 8. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj vissza a dokihoz?
2020. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnos, az ilyen nehezen gyógyul. Kezelés mellett is eltarthat 1-2 hétig, hiszen minden székeléskor újra felsértődik a nyálkahártya. Én proktológushoz mentem, speciális (nitroglicerin tartalmú)kúpot és erős fájdalomcsillapítót írt fel, plusz paraffinolajat javasolt napi 1-2 kanállal elfogyasztani, mert az lágyítja a székletet. Tudom, milyen rémes, én volt, hogy elsírtam magam a fájdalomtól.
2020. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1-2 hétig? Miért ringatod álmokba szegény lányt? A repedés a leglassabban gyógyul moivel minden nap kell wc-re mennio és a kaka folyamatosan sokkot okoz amikor elhalad a repedés mellett ezért lassú.

Nekem 3 hónapja van krónikus repedésem, nem kívánom senkinek, földi pokol. De remélem mostmár csoda fog történni és végleg eltűnik.

2020. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is krónikus volt, de a kezelés után kb. két héttel már rendbe jöttem.
2020. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
és mi volt a kezelés?
2020. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A 2. válasz.
2020. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen a végbélrepedés elég fájdalmas és hosszú idő kell míg javul a kezeléssel,és vigyázni kell vele, nekem pár napra rá a combtővemnél lett egy duzzanat ami nagyon fájt és kiderült hogy tályog alaukt ki ami a végbélrepedésből következett a gyulladás lement oda és azonnal megis műtötek vele!
2020. febr. 25. 16:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, jobbulást!
2020. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
műtét te jó ég. Azt csak végős esetben kell.
2020. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szegénykém!

Nekem is most ez a bajom én multkor majdnem elájultam a fájdalomtol.

És jobban vagy mesélj?

2020. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!