Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megváltozott az anyajegyem, a...

Megváltozott az anyajegyem, a linken a képet róla. Volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ha egy anyajegyet megütöttünk és a megütést követően a környezetében gyulladás alakult ki, célszerű kivetetni, ugyanis ilyenkor az anyajegy sejtjei között létrejöhet olyan elváltozás, ami akár évtizedek múlva egy másik külső faktorral együtt daganat kialakulásához vezet."


[link]

2020. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hétfön keritek egy dokit, biztos ami tuti. Köszi az infókat! :-)
2020. febr. 8. 21:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el hétfőn bőrgyógyászhoz! A sérült, gyulladt anyajegyeket mihamarabb el kell távolítani!
2020. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Menj el bőrgyógyászatra mindenképpen.

Nekem van ilyen,megmutattam én is,de semmi baj nincs vele szerencsére,azt mondta a doki.

2020. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál. Bevérzett ez az anyajegy, valoszinü meg lett ütve. De semmi gond nincs vele, majd felszivódik. Viszont... ha már ott vagyok, csináltak egy szürést az összes anyajegyröl. Az egyiket SOS el kell távolitani. Milyen jó, hogy bevérzett ami a képen is található, amúgy biztosan nem vettem volna észre azt ami problémás...
2020. febr. 10. 20:15
 16/20 anonim ***** válasza:
Valóban jó hír! Jó, hogy elmentél... Megértelek, én egy nekem furcsának tűnő anyajeggyel mentem bőrgyógyászhoz, kiderült, annak semmi baja, viszont a hátamon talált egy basaliómát (bőrrák) és egy másik gyanús anyajegyet. Szerdán van időpontom a sebészetre műtétre :(
2020. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem semmi... biztosan minden rendben lesz! Esetleg ha túl leszel rajta írnál, hogy milyen volt? Akár itt, akár priviben :-)
2020. febr. 10. 20:55
 18/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nem az első eset lesz szerdán, pár éve már levettek rólam két alkalommal egy basaliomát s egy anyajegyet, utána egyszerre két anyajegyet. Ne félj, semmi komoly. Először körbe injekciózák lidocainnal az adott anyajegyet, az kicsit kellemetlen, de nem komoly, utána kivágják. De nem érzel semmit belőle az érzéstelenítés miatt. Ami kellemetlen, minimum 10 napig nem érheti víz a sebet, varratszedésig, így a zuhanyzás/fürdés nem egyszerű. Na meg a várakozás a szövettanra, az idegőrlő...
2020. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mennyi idö mire megérkezik az eredmény? Már ki is néztem egy kórházat Bp-en, holnap fel is hivom, hogy túl legyek rajta :-(
2020. febr. 10. 21:42
 20/20 anonim ***** válasza:
A sebészetre most 2 és fél hetet vártam, a szövettan minimum egy hónap.
2020. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!