Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babám, mondhatni egyik...

11 hós babám, mondhatni egyik napról a másikra megváltozott, hisztis lett de nagyon, furcsán forgatja a fejét kajálás közben (minha rángatná) Mitől lehet ez? Másnál is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyet ugyan nem csinál, az én fiam egyik napról a másikra nekikezdett, hogy ordít ha evésre kerül a sor. leteszem, már feszíti hátra magát. ki akar ugrani az etetőszékből. nem hajlandó enni, ordít, dobálja magát amennyire csak bírja. 4 napja nem eszik szinte semmit, csak amit két ordítás között a szájába tudok tuszkolni. szörnyű. szerintem ez ilyen első dackorszak lehet náluk, vagy nem tudom:-( remélem elmúlik, mert őrület. én éjszaka kétszer keltem, szájába nyomom a tápszert, és azt megeszi. sajnos nem tudok mást csinálni vele, mert napközben néhány falat kenyéren kívül semmit nem tudok beletuszkolni:-(
2009. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

NÁlunk is volt ilyen, de ma reggel már szépen evett,

olyan ilyesztű amikor így erölködve hisztizik, fesziíti magát, a nyakán még az erek is megfeszülnek, szőrnyű

2009. júl. 9. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd kicsit, hadd "éhezzen". ha már nagyon éhes, biztos, hogy nem fog ilyen hisztit csinálni az étkezésnél.

Persze lehet, hogy nem fog enni napokig, mint az én fiam. én már nem erőltetem neki a kaját, belefáradtam!

2009. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!