Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb két hete elkezdett rettenetesen görcsölni a petefészkem nem gondoltam semmi rosszra menstruáció előtt álltam. Aztán elkezdett elviselhetetlen lenni már a vesém is görcsölt na mondom oké felfázás küszködtem egy hétig doki is erre tippelt plusz elkuldott hasi uhra (februar 27. ere kaptam idopontot) Megvolt a vérzés brutális mennyiségű vérrel sosem volt ez jellemző. Közben fájdogálz de aztán szépen lassan enyhült. Most viszont két hét elteltével újra előjött és már tényleg ötletem sincs mi lehet. Kezdődött gyomorszáj fájással most pedig ott tartok h a jobb oldalam már érintésre is fáj doki írt fel nospa, fajdalomcsillapito de majd az uh-n kiderul. Hat koszi holvan meg az. A mai nap mar rendesen be vagyok panikolva mert mar a bordaim is fajnak mintha szetfeszulnenek plusz hirtelen mozdulat es olyan erzes mint mikor beszorul a levego. Valakinek hasonlo vagy tipp mibajom lehet?!

2020. febr. 9. 17:39
 1/1 anonim válasza:
Fhúha nekem valahogy ötletem sincs (sorry) mi lehet a baj de szerintem barátoktól vagy rokonokntól kérj valami tanácsot vagy hogy nekik volt-e nekik hasonló
2020. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!