Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülöttem már szinte mindenki...

Körülöttem már szinte mindenki beteg. Nekem is kezd fájni a torkom. Hogy előzzem meg a nagy betegséget?

Figyelt kérdés

Már hetekkel ezelött kezdődött a munkahelyen 2 munkatársam nem dolgozott 1-1 hetet, mert annyira betegek voltak. Múlt hét elején a főnököm is rosszul volt, majd egész hèten otthon maradt, ha telefonon beszéltünk akkor is végig köhögött, mondta lázas.. Péntekre egy munkatársam is lebetegetett, ugyanúgy rossz közérzet, torokfájás,láz. Szomszéd kislány szombatra, ugyanezekkel a tünetekkel, ő pénteken volt nálunk. Egyik barátnőm szintén szombatra, vele is pénteken találkoztam. Ő se megy ma már dolgozni olyan rosszul van azóta is.

Engem eddig elkerült ez, nem is foglalkoztam vele. Szedem a vitamint, eszem a gyümölcsöket. Viszont tegnap este nekem is kezdett fájni a torkom, ma ugyanígy keltem fel. Rettegek, hogy nekem is súlyosbodni fog.

Valahogy meg lehet még előzni??

25N


2020. febr. 10. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindent megtettél a megelőzésért. Ezután már a szervezeteden múlik,hogy beteg leszel-e és ha igen,akkor mennyire.
2020. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!