Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért korpásodik/sebesedik ki...

Miért korpásodik/sebesedik ki gyorsan a fejem és mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2 nap alatt körülbelül már hullik belőle a korpa és kezd viszketni, meg piros sebek is vannak rajta. miért?

2020. febr. 12. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért sebes mert vakarod. És sajnos minél jobban vakarod annál könnyeben korpásodik
2020. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Válts sampont. Nekem a Nizoral jött be, de mondják a kénes samponokat is.
2020. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A T-Gél is jó
2020. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pikkelysömör? El kéne menni dokihoz. De emellett a Google-n is utánanézhetsz.
2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez kb 8 évig volt problémám. Azt mondták pikkelysömör (én ráadásul vakartam is véresre). Soha nem voltam vérvételen tavaly májusig... Kiderült, hogy a máj értékeim rosszak. Diétára fogtak, fogytam, a máj értékeim is rendeződtek, és elmúltak a fejbőr problémáim, illetve az ekcémám is!
2020. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz!
2020. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A L'Angelica teafaolajos samponja mnekem sokat segített ilyen esetben. Rossmannban kapható.
2020. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le kell borotválni ilyenkor a fejed teljesen, hogy levegőhöz jusson a fejbőr. Saját tapasztalat.
2020. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már csináltam és nem vált be.
2020. febr. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!