Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegy probléma ennyi idő...

Anyajegy probléma ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Olyan helyen van anyajegy ahol nem nagyon látom, ezért azt sem látom, hogy ha elváltozik, valamelyik nap gondoltam rá, hogy ha lefényképezem meg tudnám nézni, így is tettem. A képen láttam, hogy a belsejében ilyen fekete “pöttyök” vannak, nagyon megijedtem és szóltam is anyukámnak, hogy minél hamarabb szeretném ha le lenne műttetve, anya belement és kért is nekem időpontot, de sajnos csak 2 hét múlvára kaptam.

Nagyon félek, hogy addig lesz valami baja, vagy már rég óta van, csak nem vettem észre. Szerintetek mindegy az a 2 hét már vagy jogos a félelmem?



2020. febr. 14. 11:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Így igaz. Sebész nem távolít el anyajegyet bőrgyógyász javaslata nélkül. Ha még nem látta bőrgyógyász,akkor előbb oda kéne menni és nem húzni az időt sebészettel! Egyébként nem tudom milyen sebészet az,ahova 2 hét múlva adnak időpontot. 2 helyen dolgoztam sebészeten és egyik helyen sem kellett időpontot kérni. És úgy tudod felgyorsítani a dolgot,hogy elmész a háziorvoshoz,aki adhat sürgős jelzéssel beutalót és akkor 24 órán belül el kell,hogy lássanak bármelyik osztályon.
2020. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Ypszilon1980 ***** válasza:

Tehát akkor, ha jól értem, voltál bőrgyógyásznál, aki javasolta a levételt és most jelenleg sebészetre van időpontod? Bár nem tartom azt kizártnak, hogy van ahol a kettő egy rendelés alatt megy, de azért első alkalommal nem vesznek le semmit, maximun mintát vesznek belőle.

De rendben, a kérdés nem erre vonatkozik.

Baja nem lesz se 2 hét alatt, se több hónap alatt. Ha annyira rosszindulatú lenne, hogy növekszik folyamatosan látványosan vagy fáj, jobban viszket, vérzik, váladékozik, az már igényelhet akut beavatkozást, itt erről szó sincs.

2020. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Anyajegyből soha nem vesznek mintát! Egy anyajegyhez,ha hozzányúlnak,akkor az csak úgy lehet,hogy mélyen az épben, az egészet el kell távolítani.
2020. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Olyan jó, hogy mindenki jobban tudja, mint a kérdező, hogy hova kéne mennie meg hogy működik... :D leírta, 2 hét múlva leveszik, ennyi
2020. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdekes, mert anyósomnak előbb mintát vettek.
2020. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mintát nem vesznek, megnézik max, és bőrgyógyász nélkül is távolít el, plasztikának számít, ha olyan helyen van, ahol zavar... te tested, te döntöd el mit csinálsz
2020. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ypszilon1980 ***** válasza:

Tévedés, nálunk így volt, létezik ilyen:


[link]

2020. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gondolom azon is múlik mekkora az anyjegy de azért remélem rákos nem vagyok
2020. febr. 15. 16:31
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgessétek már... :D nem vagy rákos! Az fájt volna vagy viszketett volna vagy valamit tuti éreztél volna

A fekete lehet szőrtüsző is

2020. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!