Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segitene? Holnap...

Valaki segitene? Holnap megyek dokihoz de eleg szarul vagyok.

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem verezni, megjott, pedig csak tegnap kellett volna, iszonyu fajdalmas volt, alig birtam labra allni, mar el kellett volna mulnia, de helyette ilyen rozsaszin es kicsit pirosas van..mintha gennyes lenne mert az allaga se olyan.. ezenkivul alig birok enni mert olyan szinten faj a mehem kornyeken illetve az alhasam bal oldalan, inni is alig tudok mert egyszeruen ahogy tagul a gyomrom vagy nem tudom faj, egyik nap hasmenesem van, masik nap meg szekrekedesem. Lazam nem minden nap van, de ha van akkor 38 es 39 kozott. Ha probalok wczni akkor meg olyan szinten begorcsol az egesz hasam hogy kb ott maradok, fekudni csak jobb oldalamon vagy minimalisan hason tudok. Ulni is inkabb csak ugy ha picit a jobb felemre tamaszkodom, menni nehezkes, van amikor csak gornyedten, de van olyan napom amikor egy darabig jol vagyok es mintha elmult volna. Hanyingerem is szokott lenni, illetve a hasam 3x akkorara felpuffad kb, az alhasam is es ugy feszul hogy mar onmagaban is ha nem mozdulok meg kicsit faj a bal oldalon, mozgasra erzekeny nagyon. Valaki tudna segiteni hogy mi lehet ez? Jart mar igy valaki? Felek, mert mindent olvastam mar a neten de egyik se egyertelmu, csak sok szar betegseget adott ki ra..

Egyebkent a fajdalmaim olyan szintuek hogy van amikor mar elbogom magam.

Kohogesre illetve tusszentesre is eleg erzekeny.


2020. febr. 18. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én elmennék most az ügyeletre a helyedben.
2020. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Esetleg van esélye egy méhen kívüli terhességnek? Ha igen, akkor irány a nőgyógyászati ügyelet, ha nincs a környéken, akkor a szülészetet hívd fel, hová mehetsz.
2020. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is a nőgyógyászati ügyeletet mondanám azonnal gennyes vérzés kombinálni felesleges de a láz mindenképp valami gyulladásra utal amit minel előbb kezelni kell. Nem tudom hany éves vagy de a masik meg a méhen kívüli terhesség amit mindenképp ki kene zárni. Szóval en nem várnék.
2020. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyulladásod van. Lehet petefészek gyulladás, vagy méhgyulladás. Antibiotikum biztosan kell rá. Minél előbb lásson doki!
2020. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel oldalt fáj, petefészek gyulladás lehet! Ez komoly dolog, erős gyulladásod lehet. Antibiotikum kell rá, menj orvoshoz, MOST! Ennek komoly szövődményei is lehetnek. A láz is egyértelműen gyulladás miatt van.
2020. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled? Aggasztó volt, amit tegnap írtál.
2020. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!