Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan élhetekparkinson...

Hogyan élhetekparkinson kórral teljes életet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29 éves vagyok megállapítottam,hogy parkinson kótos vagyok...1 ideje belső remegésem van..végtagokban tehát 2 lábamban és fejemben..ez nem látványos remegés nem venni észre csak én érzem ..ha nem figyelek nem érzem..sokat pánikoltam/ok ezen de most már az érdekelne, hogy lehetne ezzel együtt élni?szeretnék majd családot :/ társat

Mit tehetnék ? Ha már a dors így megvert..

Egy elkeseredett lány


2020. febr. 19. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírás miatt
2020. febr. 19. 18:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Te állapítottad meg, hogy Parkinson kórod van?

Erre nem alapoznék, hacsak nem vagy orvos, de akkor meg minek tennéd fel ezt a kérdést?

2020. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ...nem nem vagyok orvos..
2020. febr. 19. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy TE állapítottad meg, mivel NEM VAGY orvos, azaz a téves diagnózis boritékolható.

Ha ilyen gyanud van, akkor vizsgáltasd ki magad, mert elvileg gyógyszerrel nagyon jól lehet kezelni, nem zavar az életminöségben.

De a tüneteid egyáltalán nem erre mutatnak, Parkinsonnál nem BELSÖ remegés van, hanem jól észlelhetö VALÓSÁGOS, látványos remegés.

Emmellett egyéb tünetei is lennének, amiket nem említettél, pedig igen jellemzöek.

Szóval 99%, hogy NEM Parkinsonod van, hanem valami más, de pontosabbat csak orvos tud mondani alapos kivizsgálás után. (A Parkinsonos tüneteket azért ismerem, mert több családtagnak is van)

2020. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Momdtam, háziorvosnak mert voltam vérvételen és minden eredményem jó és nyugtatót írt fel...
2020. febr. 19. 18:39
 6/8 anarchy666 ***** válasza:

100%, hogy nem parkinson kórod van. 1, túl fiatal vagy hozzá 2, nem külső remegésed van 3, a parkinson féloldalasan kezdődik nem kétoldalasan 4, pusztán a remegés nem bizonyítja a parkinsont.

Belső remegést szorongás, depresszió okoz, nagyon is jó ötlet volt az a nyugtató a háziorvostól. Én még hozzátenném, hogy járj el pszichológushoz.

2020. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
... inkább pszichiátert keress fel!!! Minden bántás nélkül...
2020. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszicháterre van szükséges a hipochondriád miatt!
2020. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!