Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy helicobactere...

Lehetséges, hogy helicobacterem van?

Figyelt kérdés

Végeztem tesztet, vérből nézték meg, azt írták 0.9 alatt kell legyen, nekem 0.45 volt az eredmény, de az orvos nem zárja ki, hogy lehet mégis az van, fújásos tesztre is elküldött, ott még nem voltam.

A tüneteim, erős gyomorsav, már három hónapja, nagy, vörös csalánkiütés szerű foltok, amik hol elmúlnak, hol új jön ki szinte minden nap. Hamar elfáradok, a gyomrom is szokott fájni, a torkom is, de azt mondták nincsen begyulladva, sem megdagadva. Ilyen tünetek mellett lehetséges a helicobacter?



2020. febr. 22. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd a 16 évesekből álló gyakori közönsége biztos jobb diagnózist ad, mint az orvosod.
2020. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
nem szedsz valami multivitamint?
2020. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tesztből kiderül. Ha negatív akkor nyilván más az oka. Étel vagy tartósítószer allergia is lehet a kiütésből kiindulva. Plusz gyomortükrözés is jó lenne, de ezt csak szakorvos csinálhatja indokolt esetben. Ha itt nem jönnek rá hogy mi a bajod akkor válts orvost.
2020. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérteszt nem túl pontos. Mintát kell venni a gyomornyálkahártyáról, onnan 100%-ban kiderül, hogy van vagy nincs.
2020. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!