Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögésre) le van...

Száraz köhögésre) le van tapadva, és nem szakadozik fel a hurut) milyen vény nélküli gyógyszert érdemes venni?

Figyelt kérdés

3 hete voltam a háziorvosomnál írtak is ki gyógyszereket,dalacint(2 dobozal) fortedolt és cetirizin EP-t 1-1,5 hét alatt el is múlt,de most újból sikerült megfáznom úgy néz ki,még egyenlőre elég kezdeti stádiumban vagyok,de múltkor is így kezdődött.

Most épp hétvége van ilyen panasszal orvosi ügyeletre nem akarok be menni de egy ügyeletes gyógyszertárba igen.Hétfőt nem akarnám meg várni,nem akarok megint antibiotikumot szedni ha nem muszáj!Tehát mit ajánlanátok,kinek mi vált be?



2020. febr. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fluimucilt próbáltad már?


Ha igen, és nem segített, kérj tanácsot a patikusoktól, ők jókat szoktak mondani.

2020. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Prospan szirupot javaslom, nálunk jól bevált. Gyógynövényes, nem gyógyszeres! Kicsit lassabban kezd hatni, de nagyon jó
2020. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Magasan a legjobb!

Egyszer a dokim írta fel (nem tudtam, hogy vény nélkül is lehet kapni, de igen lehet) azóta csak ezt veszem.

2020. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítségeket!!! :)
2020. febr. 22. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!