Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minek a tünetei ezek? Talán...

Minek a tünetei ezek? Talán Cukorbetegség?

Figyelt kérdés

22/F

Elolvastam már a hazipatika . com oldalán is a tüneteket, s kezelését, azt hogy inzulint kell kapni bőr alá(legalább is az 1.-es típusúcukorbetegségnél. Amiatt érdekelt a weboldal, mert mostanság újra rámjön a szédülés, fáradtság, nem tudok koncentrálni, stb. A slájm ami a torkomhoz ragad, az is évek óta képződik, néha megszűnik képződni, de gyakran, s évek óta már köpködöm kifele. Régebben ez zöld színű volt, most pedig átlátszó(kivéve biztos valami fertőzést kaptam el, s megint zöld). Gyakran szomjazok meg, szinte hiába iszok egy nap két három liter folyadékot, nem elég...Konkrétan már azt se tudom mit tegyek. Plusz a diéta, testmozgás/sport.. Igen, elég közel járok ahhoz hogy elmenyjek a háziorvosomhoz(aki szerencsére családtag is), viszont szégyellem ezt, s úgy érzem visszatartom saját magam. Nagyon is. Eddig nem volt ekkora baj, de mostmár le vagyok merülve. Arról beszélek, hogy egy-két napja,(nem folyton, de többször megszédülök). Tegnap s tegnapelőtt a légzésem is nehéz volt, hamar kifáradtam. Egyszerűen nem fogadom el hogy cukorbeteg vagyok(bár már mondták, lehet az vagyok). Valósra fordítva a szavakat, eddig még sosem voltam cukormérésen, pedig, szedentáris életmódom miatt nagy rá az esély, s valamiért az az érzésem, hogy nem kevés ideje. Pár éve próbálom kevésbé fogyasztani az olyan ételeket, amelyektől slájmos, másnéven ragadós, torkomra ragadó váladék keletkezik. Ez a váladék tini koromban kezdett előjönni(esetleg hamarabb).Jelenleg már a gyakori vizelési inger s egyéb, szorongás miatt nem megyek ki, de megiszok ha itthon ülök s tehetem, általában megiszok 3L folyadékot, főleg teát). Diétázni gondoltam, nem nagyon sikerül: nincs munkahelyem még(nem is volt sajnos, nagyon szeretnék már különállóan élni a szüleimtől, s ezért el is megyek holnap után egy pékséghez).


2020. febr. 24. 03:54
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy lázas vagy, akkor ez már influezna-e.

Kérdést így megfogalmazva csak azt lehet válaszolni, hogy igen, lehet cukorbetegség, meg sok más mentális betegség is.

2020. febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

22/L cukorbeteg vagyok

Én ezek között nem látom a cukorbetegség tüneteit...

2020. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!