Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyelőre elég, ha a háziorvosh...

Egyelőre elég, ha a háziorvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
11-től rendel a háziorvosom. Jobb oldalon fáj a hasam 2 napja. Felmerülhet vakbélgyulladás is, de szerintem az rosszabb lenne, de mivel nincs mire várnom, el kell menjek az orvoshoz.:(

2020. febr. 26. 09:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 23 éves nő vagyok, egyetemista
2020. febr. 26. 09:12
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Miért lényeges, hogy egyetemista vagy?
2020. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, gondolom megnyomkodja a hasad és elküld további vizsgálatokra, lehet kell hasi ultrahang, nőgyógyászati, vagy urológiai vizsgálat is, vérvétel.
2020. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehet, hogy petefészek gyulladásos van. Próbálj inni cickafark teát, forrázatot, az nagyon erős gyulladáscsökkentő, nekem levitte a gyulladás 2 hete. Ha nem múlik ezzel sem, akkor orvos. Kérlek írd meg, hogy mi lett veled. Remélem hasznos volt a tanácsom, nekem segít mindig, a legjobb tea a nőknek
2020. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vakbél lenne, sokkal szarabbul lennél. Peteérés, menstruáció, ciszta, myoma GI fertőzés, a világon bármi okozhatja.
2020. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, elküldött a sebészetre, a sebész meg instant UH-ra, úgyhogy egyelőre még fenáll a gyanú.
2020. febr. 26. 13:18
 7/8 anonim válasza:
Mi az az instant Uh??? Cickafark tea???
2020. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi lett végül, jól vagy már?

Képzeld nálam is ez kezdődött egy hete peteérésemkor, de én nagyon tompán érzem az alhasamban.. mozgásra rosszabb volt, most már csak ilyen fura érzés. És én is egyetemista vagyok :D én cisztára is gyanakszom már ..

2020. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!