Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel már eltudok menni a...

Hasty kérdése:

Ezzel már eltudok menni a háziorvoshoz vagy ez még nem elég? Mert én nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egy órán belül mértem


Sajnos nem értek hozzá így azt sem tudom milyen időközönként kellett volna mérnem.


2019. jan. 25. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyannal háziorvoshoz menni amivel nincs baj?
2019. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Milyen körülmények voltak a vérnyomás mérésekor? Feküdtél, sportoltál? Általában milyen a vérnyomásod?


Ha rosszul vagy, menj orvoshoz.

2019. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ezzel el tudsz e menni már háziorvoshoz? :D

Ha rosszul érzed magad menj. Háziorvoshoz akkor is elmehetsz ha fáj a körmöd max kiröhög.

2019. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves első kérdező!


Nem értek hozzá ezt mondtam is. Azonban azzal tisztában vagyok, hogy egy átlagos felnőtt pulzusa percenként 72. Nekem ez az érték a legelső meresnel 93 volt amikor reggel felébredtem 9 óra körül, majd kb 10 óra tájékán megmertem újra már 103 volt és a legutolsó meresem 11 előtt lehetett picivel a 108-as pulzus. És nem fordulnek tanácsért ha amúgy nem érezném, hogy rosszul vagyok. Egyébként 24/L vagyok. Reggel ebredesnel lettem rosszul, minden előzmény nélkül. De hozza kell tegyem elég stresszes az életem. Kinek nem....

165cm és 60 kiló vagyok

2019. jan. 25. 11:44
 5/15 A kérdező kommentje:
Feleslegesen nem szeretnék elmenni, ha kirohogne. Elég messze Elek ahhoz h az időm és a pénzem pazaroljam utazásra
2019. jan. 25. 11:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Figyelj elmehetsz, ha akarsz és az megnyugtat, de szerintem erre semmit sem fog mondani. Rágörcsölsz arra, hogy biztos rosszul vagy, és az is csak ront a helyzeten. Ha egyébiránt normális a pulzusod, és ez csak egyszeri eset, akkor nem kell aggódni.
2019. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul vagy, természetesen nem fognak kiröhögni.

Tényleg magas kicsit a pulzusod, de ezt okozhatja a stressz. De bármilyen rosszullét esetén orvoshoz kell fordulni, ha nem akar elmúlni.

Próbálj kicsit lenyugodni, hátha a tünetek is enyhülnek. Lehet, hogy csak az idegesség okozza...

2019. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri eset hanem többször is éreztem már ezt a rosszullétet de nem volt akkor még vérnyomás merom! Köszönöm a választ mindenkitől!
2019. jan. 25. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:
És miért vérnyomásmérővel mérsz pulzust?
2019. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jeleneleg más eszkozom nincsen rá. Talán nem ad reális képet a valóságról? Mit kell beszereznem akkor pulzus mérésre. Abban nem hiszek H kitapintom a pulzusom és egy percig számolom....
2019. jan. 25. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!