Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Nem tudom, de...

Mi lehet ez? Nem tudom, de kezdek aggódnii. Valaki valami javaslat esetleg?

Figyelt kérdés
Régóta fennál ez nálam, és nagyon sok orvosnál jártam, rengeteg féle kivizsgáláson, de semmit sem mutattak. Sorolom a tüneteket: szédülés, hanyinger, gyengeség, ájulás, rossz közérzet, nyomás érzés a fejben, zsibbadás a lábakban és mindkét kézben is. Fülzúgás sípolás, látás kimaradas, félrebeszélek, izzadok mint állat, szívem hatalmasat dobban, aztán kimaarad egy, remegés. Azt mondták csak az alacson vérnyomás. Valaki valami tipp?

2020. febr. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Pánik, belső feszültség?
2020. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezelnek pánikbetegséggel, meg szorongásos depresszióval de ez eddig nem jutott az eszembe.
2020. febr. 26. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, én pánikbeteg vagyok
2020. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is a fejben volt a baj sajnos . Nem -bírtam a problémáim kezelni ra pörögtem.. De már elmúlt . 2 évig tartott.
2020. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!