Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden kiló a hasamra megy ....

Minden kiló a hasamra megy . Hatalmas a hasam. Mindig kemény, állandóan fel vagyok fúvodva, s érzékeny fáj is, daganat lehet benne? . Orvosnak már mondtam, de nem tesz semmit, hogy elküldjön kivizsgálásra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérj egy beutalót a gasztroenterológiára.

Ha már az orvos magától nem küld tovább.

2020. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uhh ,miért pont oda? Engem egyszer már vizsgáltak itt! Nagyon fájdalmas volt. Akkor mondtam sose többet!

Máj betegsègnél mik a tünetek!Félek hogy a májam a felelős a nagy hasam miatt. Mindig felvagyok fuvodva és nagyon kemény a hasam.

Nagyon aggat a dolog.Mindenki azt hiszi terhes vagyok.

2020. febr. 27. 07:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el diétázni. Cukrot, fehér lisztet hagyd el. Én ilyen diétát szoktam csinálni fogyás céljából. Kellemes mellékhatás a puffadás csökkenése és a lábam is szokott vizesedni, dagadni, ami szintén elmarad ilyenkor.
2020. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A máj is a gasztroenterológus hatásköre...
2020. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne egyél glutént , tejet, tejterméket és cukrot. csak fehér húst , halat ,de keveset.(tudom ,hogy gluténmentes a zab, de azt se)gluténmentes kajáknál kerülni kell, ami kukoricalisztből van.lehet hajdina, köles, quinoa, vöröslencseliszt, csicseriborsóliszt. minél fiatalabb vagy, annál hamarabb helyrehozza ez az étrend. kb. 2 hónap és jól leszel. ha elhagyod a diétát, visszajönnek a tüneteid.
2020. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, kicsit pontosabban:nem CSAK húst ehetsz, hanem úgy értettem, húst is lehet, de csak fehéret és halat. Nyilván zöldséget rengeteget, álgabonákat és kevés !!gyümölcsöt. Napi kb. 2 maréknyit.cukor helyett kókuszvirágcukor , esetleg kis méz.sok sikert.
2020. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!