Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szúrhat a torkomba...

Mitől szúrhat a torkomba valamint a nyelőcsövembe és a lapockámba?

Figyelt kérdés
Úgy érzem gyomor eredetű,de nem biztos.Háton fekve sokkal jobban fáj,néha akkor is fáj ha levegőt veszek ez ma reggeltől van így volt már nekem ilyen de elmult magától.Tegnap este nagyon sokat ettem de egyébként nem rossz a gyomrom tudok enni is csak van ugye ez a fájdalom.Amikor büfögök tudjátok amikor készülődik ki akkor nagyon nyilal valahol belül a torkomig :s Salvus vizet ittam valamint renniet amitől szerintem jobb lett. 22L
2020. febr. 27. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg reflux. A Salvus víz jó,de a Rennie-re ne szokj rá! Azt csak időnkén szabad bevenni,mert lebontja a gyomorsavat,amit a szervezet úgy érzékel,hogy hiány van belőle,ezért még többet kezd el termelni. Helyette vagy menk el a háziorvosodhoz és kérjél savcsökkentőt, vagy vegyél Quamatel minit (az recept nélkül kapható) és ha 1 tabletta kevés, akkor nyugodtan vegyél be belőle kettőt, vagy négyet mert milligrammban az felel meg a receptre felírható Quamatel tablettának.
2020. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ!
2020. febr. 27. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmaródott a nyelőcsöved a savgőztől. Vegyél magadnak Gaviscon szirupot! Ez bevonja a nyelőcső, és a gyomor falát, és a felmaródás meggyógyul.
2020. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!