Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül másfél hete érezhet...

Körülbelül másfél hete érezhetően reflux miatt visszafolyogatott a sav a nyelőcsövembe, ezt leginkább este éreztem. Pár napra rá orvos refluxra kaptam gyógyszert, ami már jobb is lett. Azóta van a másik problémám. Gyomorgyulladás?

Figyelt kérdés
Akármit eszek, iszok, minimálisat is lenyelés után pár másodperc múlva a szegycsontomtól balra a bordáimnál olyan nyilaló fájdalom hasít be, hogy szinte enni nem tudok, emellett van hogy a hátamra is kisugározza. Néha enyhébb, de van hogy akár csak ülés közben is belenyilal vagy a hátamba, vagy mellkasomba. Emellett (Nem tudom savlekötő miatt, amit az orvos írt fel) de sokat büfögök, mely után szintén pár mp. múlva ugyan ez az égő fájdalom, mely sokszor olyan mintha a nyelőcsövem is fájna(Ez csak büfögésnél). Azóta diétázok, kamilla teázok, de nem igazán enyhül. Csütörtökön nyelési röntgen, hasi röntgen, majd megyek vérvételre és gasztroenterológia-ra, valószínű ez gyomorgyulladás? Sose volt még ilyen gondom, 21 éves vagyok.

2019. júl. 30. 15:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!