Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit látok egészen pontosan?

FizzySunflower kérdése:

Mit látok egészen pontosan?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanában feltünt, hogy amikor erősebben körbe nézek akkor egy mp-re felvillanó fekete 2 nagy foltot làtok. Főleg ha oldalra nèzek. Sőt már akkor is ha csak nézek valamit. Nem ezek nem az üvegtesti homályok(eye floaters) hanem valami más de googleben se találtam rá, hiába kerestem többféleképpen. De mostanában egyre több az a homály is. Valaki tudja, hogy mitől van ez? Retinaleválás vagy valami teljesen más? Kezdek aggódni. Szemészetre természetesen elmegyek amint tudok, de addig is jó lenne tudni mitől van. Fáradsàgtól tuti nem mert kb mindennap van ez és akkor is van amikor nem vagyok fáradt. 22l



2020. febr. 28. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel sürgősen menj el szemészetre! Elég veszélyes. Meg kell nézetni mi a baj? Nekem ügyeletre kellett ilyennel menni már kétszer is. A pupillát kitágítják, és megnézik a retinát. Ha az leválik az nagy baj.
2020. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszii mindenkepp elmegyek mint irtam de ez tuti az? Lehet mas is de tenyleg durva nem mindig latom de amikor igen akkor olyan mintha a ket szememet latnam csak felete foltban :O kb.
2020. febr. 29. 01:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szemészet negatív, akkor neurológia.
2020. febr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!