Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova/ Kihez fordulhatok...

Hova/ Kihez fordulhatok migrénnel?

Figyelt kérdés

Van bármilyen (pozitív) tapasztalatotok fejfájás/ migrén kivizsgálással kapcsolatban?


Az érdekelne, hogy hova érdemes mennem. (Egy kis faluban lakok de Debrecenben tanulok.)


Tudom, tudom menjek el a háziorvoshoz és ő majd beutal, ha hozzá szeretnék menni nekem kell megmondanom, hogy hova szeretnék menni tovább :D


Magánorvosokat is szívesen fogadok a környéken, de igazából akárhol ahol Téged is rendesen kivizsgáltak.



2020. febr. 28. 23:12
 1/7 anarchy666 ***** válasza:
69%
Neurológiai szakrendelés.
2020. febr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Kinai orvosokhoz.
2020. febr. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Neurológus szakorvos
2020. febr. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Sok jóval nem bíztatlak, neurológus foglalkozik ezzel, de...egyet tanácsolok, ne menj magánrendelésre, mert onnantól mindenért fizetned kell. Ha kivizsgálnak az pedig nem lenne kevés. Sanszos egy CT vagy MR, az már több tízezer és akkor hol van még egy EEG stb.
2020. febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem biztos, hogy egy magánrendelésen elérhető CT/MR.

Nálunk pl. magánrendelésen is a kórházba kap beutalót a beteg, aztán egyéni döntés elmegy e maszekba vagy a kórházba megy.

2020. febr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen minden fizetős vizsgálatot minden orvos kiírhat. Tb-re csak receptet.
2020. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Abból, hogy tanulsz arra következtetek (lehet, hogy tévesen), hogy még igen fiatal vagy.


Több generáción átível a migrén probléma a családunkban, nem tudok semmilyen pozitívumot mondani a kivizsgálásokkal és a gyógymóddal kapcsolatban.


Különböző nemű, különböző életmódú, különböző táplálkozású családtagok ugyanúgy szenvedtek tőle, senki nem tudott csinálni ezzel semmit sem. Szerencsére ettől eltekintve elég egészséges minden migrénes a családban. Nőknél 13-14 éves korban kezdődött, férfiaknál a húszas éveik elején.


Nőknél a változó kor után elmúlt azoknál, akikről tudok. Lehet, hogy másoknál nem, ezt nem tudom.


Az orvos segíteni akar, a neurológusok önbizalma sokszor óriási volt. Talán csak így lehet azt a munkát végezni, tele önbizalommal és optimizmussal. Nekünk egyik sem tudott érdemben segíteni. Remélem, hogy Neked tudnak. A magánorvosokkal légy óvatos, nincs garancia és a páciens jövedelemforrás is egyben. Előfordulhat, hogy sokat kifizetsz bármilyen eredmény nélkül.

2023. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!