Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti voltatok már úgy hogy...

Ti voltatok már úgy hogy majdnem bekattantatok?

Figyelt kérdés
Ugy megszopat az élet vagy olyan tragedia vagy szrencsétlenseg ér hogy nagyon padlón voltatok és a begolyózás határához kerültetek? Hogy kerültetek ki ebből es mi volt az oka hogy kivoltál idegileg?

2020. febr. 29. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, voltam. Megvertek, bántottak, nem állt mellém senki. Őrjítő volt. Pszichiátria segített és gyógyszer.
2020. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshol van a határ. Ha a te esetedben úgy érzed, hogy elhúzódik, hogy egyedül túl nehéz megbírkózni vele, akkor mindegy, hogy másoknak elég volt-e pl. jól kialudni magukat, te akkor is keress segítséget, pszichológust, papot, lelkészt, lelkisegély-szolgálatot, háziorvost, stb.
2020. febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer. Pályaválasztási kudarc és csalódás, nagy nehezen felülkerekedtem rajta és elértem amit szerettem volna. Aztán magáneleti gondok, a lány akit szerettem teljes szivemből elhagyott, lelkileg frusztrált lettem, elmentem szórakozni, beittam, meglátogattam egy prostit, összeszedtem egy kis intim gombát, igaz megérdemeltem. Most egészségügyileg nyomotnak érzem magam, bár nem súlyos, mert nemi beteg nem vagyok. De elég büntetés ez ígyis. Aztán kezelem magam és a karrieremre koncentrálok.
2020. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg minden egyes nap a határán vagyok. Több mint fél éve nincs munkám diplomával a kezemben, legalább 200 állásra pályáztam ennek csak a töredékéről hívtak be. Ismerősön keresztül is próbálkoztunk de semmi. És semmi pozitív nem történt ezügyben július óta. Most meg ugye mégjobban betesz ez a koronavírus kb mindennek.


Ha ez még nem volna elég barátnőm sem volt még soha, tehát a magány is kínoz, és anyám is 4 éve szenved egy "elnézett" térdműtét miatt, áprilisra kapott időpontot egy ismételtre de természetesen el lett halasztva a vírus miatt. Így marad a depressziós hangulat ami az egész családra kihat.


Eddig a magány őrölt fel de most ezt "felváltotta" a munkanélküliség. Rendesen meggyötri az amúgy sem szilárd önbizalmamat. Most már ez is elérhetetlennek tűnik a nők mellett. És nem bölcsész diplomám van. Töménytelen düh, sértettség és harag halmozódott fel bennem a fél év alatt mert kb minden álláskeresésnek ugyanaz a sablonos elutasító e-mail a vége. Lehet még OKJ képzés sem lesz a járvány miatt mert kínomban arra is beiratkoztam hogy kapjak pénzt meghogy azzal a szakmával esetleg vállalkozást csináljak ha megszerzem.


Azt hiszem ez tényleg nevezhető szopatásnak a javából. Lehet így olvasva nem tűnik olyan durvának de senkinek nem kívánom hogy átélje amit én!!

2020. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ne add fel.próbálj meg olyan melót nezni ami pl nemigenyel nagy tudást.
2020. márc. 16. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es, milyen diplomával merrefelé kéne állás?

Most egy ideig nem lesz, de hátha később is majd olvassa valaki. (Mindig amikor előjön a téma, mindjárt mondd be a paramétereket is, hátha valaki tud valamit.)

2020. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: nem hiszem hogy ez sokat segítene ismerve a mai "segítőkész" embereket de tessék.


Igazságügyi szervező diplomám van. Alapképzéses ugyan és nyilván nem egy mérnöki vagy informatikusi de szerintem jobb mint egy bölcsész. Jogászként is tovább tudnék tanulni de mivel túlképzés van és 99%-ban az elhelyezkedés is ismerősökön múlik szerintem nem lenne okos döntés ha arra is kidobnék több milliót. Állást is alig hirdetnek jogásznak ha mégis, az akkor csak Pesten van ahol meg eleve nagy a verseny.


Nyíregyházán lakom de itt a lehetőségek szűkek, ezért hajlandó lennék költözni is, feltéve ha kapok annyit amiből futja egy kiadó szobára.


Pályakezdő vagyok eddig csak diákmunkában dolgoztam de nem végeztem érdemi feladatokat így sajnos nem tudok mit részletezni.


Jogi terület vagy közigazgatás érdekelne elsősorban de ilyen helyekre ismerőssel lehetetlen bejutni. Irodai munka is jó lenne ahol nem értékesíteni kell hanem pl adatrögzítő vagy ügyfélszolgálat.

2020. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!