Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epeműtét után ki mennyi idő...

Epeműtét után ki mennyi idő múlva ment vissza dolgozni? Mennyi ideig voltatok táppénzen?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta, két hét után térhetek vissza a normális életvitelemhez. Ha találkozom vele, rákérdezek majd, hogy ez tulajdonképpen két hét táppénzt jelent-e. Addig is érdekelne, hogy aki volt már ilyen helyzetben, mikor ment vissza dolgozni.
2020. febr. 28. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nehéz fizikai munkát végzel, elég a 3 hét. Ettől többre csak nagy hasi műtéteknél van szükség.
2020. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Pénteken műtöttek, szerdán már dolgoztam. (Nem fizikai munka)
2020. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 2-es, ezek szerint téged nem nagyon viselt meg, örülök. Én ezt egyelőre nehezen tudom elképzelni, nem tudom, mire számítsak.
2020. febr. 28. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

#2!

Vagy kamuzol (ez a valószínűbb), vagy nem voltál bejelentve a munkahelyeden.

Varratszedés előtt (általában két hét), nem mehetsz vissza dolgozni.

Egyetlen orvos sem engedné, hogy varratokkal a hasadban (vagy bárhol) vissza menj dolgozni.

2020. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a 2-es. Be kellett mennem, mert nélkülem "megállt volna az élet". Igaz, hogy nagyon rosszul voltam, de mentem. Sőt, volt hogy epeút elzáródásom volt, már sárga voltam, alig tudtam világomról, de bementem....Mai eszemmel már nem tenném.
2020. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem elsősorban arra irányult, hogy panaszmentesen mikor mentetek vissza. Feltételezve, hogy akkor ment valaki újra munkába, amikor már teljesen jól érezte magát és képesnek arra, hogy hatékonyan dolgozzon. Kedves 2-es! Mit takar pontosan, hogy nagyon rosszul érezted magad? Hol és milyen fájdalmad volt?
2020. márc. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!