Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvadt vér az orrból, füldugul...

Alvadt vér az orrból, füldugulás, mitől van?

Figyelt kérdés

A bal fülem évek óta bedugulgat, ahogy a levegőt veszem azt a bal fülembe hallom. A bal orrlyukamból a levegő is kevésbe jön mint a másikból. Ez évek óta van. Most már fájdogál is tompán a fülem. Orvosnál többször is voltam, de csak azt mondta ,hogy én mindent beképzelek, konkrétan egy b@lfasz bunkó az összes orvos itt. Úgy érzem ha mozgatom az állkapcsom jobbra-balra mintha valami olyankor lenne a fülembe ha "belepiszkálok a fülembe akkor erős köhögés ingerem van, és ekkor néha hallok. Az orvos szerint nincs benne fülzsír. Most pedig napok óta alvadt vér jön az orromból, kevés váladékkal. Náthás, beteg nem vagyok. Mi lehet a gond?

Ja, és párszor volt olyan ,hogy jobbra balra mikor mozgattam az állkapcsom abban a fülembe nagy reccsenést hallottam, és utána olyan hang volt mint a habzó szivacsot mikor valaki nyomogatja össze.

Azon az oldalon van egy felső fogam ami fájdogál, bár köze nem hiszem ,hogy van hozzá. 32/F



2020. márc. 1. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A füled lehet, hogy a harapásod miatt van. Fogorvoshoz menj vagy esetleg szájsebészhez, hogy az állkapcsod is megnézzek.


Az orrodat nem tudom. Több minden is lehet, kezdve azzal, hogy sok ember turkál az orrába ezzel felsértve a területet.

2020. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet orrsövényferdülés is, fülkürthurut, állkapocs probléma. Keress másik fülészt, aki normálisan megvizsgál.
2020. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!