Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Levego vetelnel es kilegzesnel...

Levego vetelnel es kilegzesnel a horgoim sipolo hangot adnak ki, mennyire veszelyes?

Figyelt kérdés
Mar a 3.napja.Eloszor csak kilegzesnel, de most mar belegzesnel is, folyamatosan kohogesre ingerel. Probaltam a gyerekem aszthma sprayet, de nem hasznal. Erre antibiotikum kellene? Felek lefekudni is, attol felek megfulladok.

2020. márc. 1. 21:17
 1/10 icerocket válasza:
Dohányzol? Rossz a közérzeted? Mindenképp menj orvoshoz, ne kísérletezz és ne diagnosztizáld magad!
2020. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj vele orvoshoz, minél hamarabb.
2020. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nehézlégzésed is van?

Nem voltál mostanában megfázva?

Lehet hogy hörghurut, de az is lehet, hogy kezdődő asztma.

Én holnap elmennék a helyedben a háziorvoshoz.

Lehet hogy tovább küld a pulmanológiára.

2020. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem dohanyzok. A lanyom ment hasonlo tunetekkel dokihoz, neki azt mondtak, hogy vmi virus. De o lazas is volt. Talan tole kaptam el, de nekem nincs lazam, csak sipolnak a horgoim, es kohogesre kenyszerit. Kertem idopontot dokihoz oenteken, de csak jovo het pentekre tudott adni. (nem Mo.)
2020. márc. 1. 21:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Fsj a mellkasom, de sztem a sok kohogestol.
2020. márc. 1. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Antibiotikum kell rá. Ez az influenza járvány a tüdőre megy.
2020. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem Magyarország?

Akkor lehet, hogy COVID-19.

2020. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, ne aggodj!!! A legkozelebbi corona virus fertozott tolunk tobb ezer kmre van.
2020. márc. 1. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, egyéb tünetekkel együtt, ülve aludtam a kanapén hetekig, mert fekve alig kaptam levegőt és kb hànyàsig köhögőrohamaim voltak. ( Hetekig köhögtem 1-5 percenként). Az oldalam màr rettenetesen fàjt egy idő utàn, fàjdalomcsillapítókat is szedtem.

Először azt hittem csak megfázàs, de Tüdőhörgő gyulladàsom volt. 1,5 hónapig nem tudtam dolgozni.

A doki nekem nem írt fel semmit, azt mondta vény nélküli cuccok is segítenek. Pl köptető, segít felköhögni a dolgokat. Nekem 2 üveg utàn elmúlt minden bajom.

2020. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De legalabb neked kiderult pontosan, hogy mi volt a baj. Itt nalunk azt mondja a doki vagy virus vagy bakterium.Mert harmadik valtozat nincsen.Kesz rohej. Elmentem dokihoz, azt mondta virus, de zzert ad antibiotikumot amit 3 nap mulva kezdjek el seedni, ha nem leszek addig jobban.
2020. márc. 18. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!