Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lázas vagyok és fáj a torkom de nem merek elmenni a házi orvoshoz mert félek hogy karanténba raknánaka korona vírus miatt.

Nem hagytam el Magyarországot az utolsó 5 évben és nem is köhögök de félek elmenni.



2020. márc. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz! Akármilyen betegséged is van, jobb, ha tud róla az orvos, mintha nem. Egyébként, ha valóban koronavírusod van, és nem mégy el orvoshoz, hanem betegen flangálsz, és lefertőzöl egy halom embert olyan betegséggel, amire jelenleg csak pánik van és hisztéria, de gyógyszer nincs vagy alig, akkor akár meg is büntethetnek.
2020. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van első válaszoló de ha nem talál az orvos olyat ami arra utal akkor nem rák karanténba ugye?
2020. márc. 3. 09:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen valószínű egy ilyen ostbanak köszönhető a világ járvány. :D ki fejtened jobban hogy miért?
2020. márc. 3. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem köhögsz szárazon, nem voltál külföldön, nem érintkeztél korona vírusossal, tehát nem tesznek karanténba. Influenza lesz ez, nyugodtan menj el a háziorvoshoz.
2020. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze fel is hívhatod az orvosod, és ő majd felteszi azokat a kérdéseket, ami megerősítheti, vagy kizárja a korona vírus jelenlétét nálad.
2020. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Influenza járvány van. Én a helyedben a tükörben megnézném a torkom. Ha a manduláidon nem látszik tüszős mandulagyulladásra utaló jel (fehér genny csapok) akkor otthon maradnék, ki pihennem magam ennék C-vitamint meg fokhagymát meg ilyesmiket. Ha egy héten belül a lázam megszűnne és jobban lennék akkor ennyi, egy kis vírus volt. Ha nem javulnék egy hét alatt, akkor mennék el háziorvoshoz. Abból amit eddig leírtál szerintem nem a karantén lenne az első.
2020. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!