Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háton feküdtem betegen?

Háton feküdtem betegen?

Figyelt kérdés
Kicsit hipochonder vagyok, múltkor hallottam ha betegen háton fekszünk az növeli a tüdőgyulladás esélyét. Hétvégén belázasodtam és kb. 2 órát a hátamon feküdtem lázasan. Ettől lehet valami bajom? Iszonyat parazos vagyok, most is 10 percig a hatamon feküdtem es utána jutott eszembe, azóta ezen gondolkodom pedig mar nem is vagyok lazas 2 napja.

máj. 23. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit hipochonder vagyok"


NEM, NEM KICSIT vagy az.

máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Tartós tejet már ne vegyél.

Nagyon sajnálom, fiatal lehetsz még…

Szerintem nagyon max 1 heted lehet hátra élvezd ki a maradék idődet.

máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, háton feküdtél betegen. De nem lett és nincs és nem is lesz semmi bajod ettől.
máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hétig feküdnél háton, vagy inkább hónapokig, akkor. És persze nem árt hozzá a legyengült immunrendszer. Ha a 70-et közelíted és combnyaktörésed van, akkor van félnivalód.
máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sőt! Úgy képzeld el, hogy nemcsak tüdőgyulladás hanem akár tüdőembólia, mélyvénás trombózis, decubitus, húgyúti fertőzések kockázata is növekszik ilyenkor.


De persze csak abban az esetben ha igaz rád amit a #4es írt.

máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó hát próbálom kezeltetni a szorongást. Múlthéten erősen köhögtem és utána egyszer véreset köptem. Elmentem az orvoshoz, hogy biztos tüdőrákom van - ő mondta, hogy valószínű csak az orromban elpattant egy ér és hátrafolyt a garatba. Egyébként utána megnéztem és az orrváladékom is véres volt szóval erről lehet szó. Egyébként a hónapok alatt rengeteg olyan volt már, hogy megvoltam győződve, hogy van valami bajom és meghalok. Voltam pszichiáternél és járok pszichológushoz is de néha nehéz így is. A gyógyszeres kezelést meg nem akarom erőltetni amíg a mindennapi teendőimben nem gátol meg a szorongás. Ja és 20 éves vagyok:)
máj. 23. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6# nincs semmi bajod. A komoly tünetek nem ilyenek, hanem hatványozottan sokkal többek, jelentősebbek. Nekem is volt már véres felköhögés 1x, olyan is volt hogy fél órán keresztül nem láttam az egyik szemenre, vagy mindkettőre térkieséses látásom volt. Nem mentem orvoshoz, elmúlt. Ez kb 17 éve volt. Szóval tök feleslegesen idegeled magad. Gondolj arra, mennyi felesleges időt, pénzt elpazarolsz ilyen gondolatokra. Ahol persze lehet alapja meg tüneteid, de szard le. Te erősebb vagy annál.
máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hát, nézzük objektíven a kérdést; kinek a hátán feküdtél betegen?
máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!