Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hová menjek...

Szerintetek hová menjek térdfájdalommal?

Figyelt kérdés

Nekem a bal térdemnél fájt bicajozás közben délelőtt mármint éreztem hogy valami nem normális a bal térdemnél. Reggel meg lépcsőnél nem volt minden rendben  a jobb térdemmel. A Voltaren kenőcsel jobb volt a helyzet de azt meg szeretném kérdezni hogy a Voltarennek vagy a vényköteles gyógyszernek erősebb a hatása? Idefelé jövet nem gondoltam hogy rossz állapotban lenne a térdem. Meg otthon volt roppanás. Itt ahol a doktornő volt néha éreztem a térdemet de jobb volt a helyzet kicsivel.

Múlt héten kezdődött az egész.

Ma meg felkeltem a szobámból és fájt a jobb térdem. Bekentem vényköteles kenőcscsel. Ma amikor a kanapéról felkeltem akkor is fájt a jobb térdem. Egy ideig hat a kenőcs utána meg elmúlik. Ez miért van?


2020. márc. 3. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Traumatológia
2020. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
reumatológia
2020. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Reumatológia.
2020. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez ortopédiára tartozik.Reumatológiára akkor kell menni vele,ha a fájdalom már régebb óta fenn áll, idősebb korban,mert az akkor utalhat ízületi kopásra, degenerációra. Bár ilyenkor is,ha pl. műtéti kezelésre van szükség,azt ortopéd szakorvos végzi. Traumatológiára akkor kell vele menni,ha sérülés érte mielőtt kialakult a fájdalom. A vényre,illetve a vény nélkül kapható szerek hatóanyaga azonos csoportba tartozik,csak a vény nélküliekben kevesebb a hatóanyag.
2020. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ortopédia, illetve nem tudom hogy hol laksz, és ott milyen szakrendelések vannak, a fehérvári SZTK-ban pl. van térd szakrendelés.
2020. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár, Abkarovics Géza.
2020. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer leírom. ORTOPÉDIÁRA!
2020. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Járok Gödöllőre az SZTK-ba és ott van a háziorvosom.
2020. márc. 4. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!