Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » (Nem trollkerdes) Lazgorcsom...

(Nem trollkerdes) Lazgorcsom van, faj a torkom es nagyon rossz a kozerzetem. Menjek korhazba, vagy varjak meg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 00:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma este kezdodott amugy, kb olyan hatkor.
2020. jan. 31. 00:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el mindenképp kivizsgálásra! Minnél előbb ne hogy, nagyobb baj legyen..

Írj, majd hogy mit mond a doki!

2020. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lazgorcs ugy tudom, csak gyerekeknel van. Holnap haziorvos, o majd tudni fogja, mi legyen.
2020. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy pont most van influenza szezon is.

Influenza esetén akkor érdemes orvoshoz fordulni, ha vagy a veszélyeztetett csoporthoz tartozol (60év felett, vagy komolyabb krónikus betegségben szenvedő), vagy ha tartósan 40 körüli lázad van. Vagy súlyosabb egyéb tüneteid is vannak.


Ha a koronavírustól félsz, akkor igazából csak akkor jogos a félelmed, ha vagy utaztál kínában a gócpont városok körül, vagy ha van olyan kollégád/ismerősöd/akárkid aki járt ott.

Tekintve, hogy itthon még elsődleges vírusfertőzés sem történt, majdnem nulla az esélyed arra, hogy szekunder fertőzésed legyen. (szekuder, tehát olyan ember aki itthon kapta el másoktól)

2020. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs koronavírusod, bármennyire is szeretnél bekerülni a sajtóba, és még csak hősi halált halni se fogsz. Ágy, tea, biztos nincs lázgörcsöd - tudod egyáltalán, mi az?
2020. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem is és reggel még semmi bajom nem volt. Influenza szezon. Igyál teát meg egyél levest te is. Túléljük. Bár nekem csak sima làzam van, a lázgörcs nem tudom mi.
2020. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs lázgörcsöd, az látványra teljesen megegyezik egy epilepsziás nagyrohammal és gyerekeknél fordul elő.

Ezzel a panasszal háziorvoshoz, vagy ha ő már nem rendel a háziorvosi ügyeletre kell menni. És véletlenül sem kórházba a sürgire.


Üdvözlettel egy orvos.

2020. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!