Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek megnyugodhatok?

Szerintetek megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
23 éves fiu vagyok, elmentem haziorvoshoz szivpanaszokka, ha lefekudtem, vagy szimplan nyugalmi. Helyzetben kihagyott ritmusokat a szívem, hetekeig. Szivszúrás is éreztem. Elkuldott teljes labor, es EKG Vizsgalatra amiben megalapitotta a haziorvos hogy idegrendszeri problema esztaszisztole a bajom, felirt betaloc zopot azt szedem a tuneteim csillapodtak, de. Meg mindig szurkal a. Szivem. Neha neha, mivel ez szivlassitó igy a. Szivem. Is. Lassaban ver. De igazabol nem ez volt a problemam, hanem a soron kivuli kihagyas, izgulhattam valszeg a EKG. Szerintetek mennyek tovabbi vizsgalatokra vagy a haziorvos megallapitasan maradjak?.
2020. márc. 5. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, gyorsan írtam.
2020. márc. 5. 13:22
 2/8 anonim válasza:
53%
Menj el rendes szakorvoshoz.
2020. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Kardiológiára menj el. Egy EKG kevés ilyenkor.
2020. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hiába mégy akárhova, 90 éves korodban is ugyanezekkel a panaszokkal fogod ölni az orvosaidat, és lopod el az értékes időt a tényleg betegektől. Az esztaszisztoléddal meg mennyé...
2020. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel, tudom, hogy ijeztő tud lenni, és igenis jogod van kivizsgáltatni magad, hiszen azért fizeted a TB-t. Nekem is voltak/vannak hasonló panaszaim, stressz, kimerültség, idegesség okozhatják ezeket a tüneteket. Az extrasystolé is lehet ezektől, fáradtságtól, ijesztő, de ártalmatlan jelenség.
2020. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mióta szedem a gyógyszert megnyugodtam. De mégis ott motoszkál bennem hogy mivan ha leáll a szivem stb. Sokszor. Éreztem magam rosszul légszomj stb amit lehet a pánik okozott.. Most ugy nincs tünetem néha ha mély levegőt veszek bedobban, de jobban vagyok sokkal.. Tunetmentes. Viszont a labamba bokamba par napja elonti ilyen forro erzes 2mp.ig ahhoz koze nemlehet ugye?
2020. márc. 5. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján ez szinte egyértelműen pánik/szorongás. Annyira klasszikus...tudom, hogy nehéz, mert én is szorongó típus vagyok, de próbálj meg nem figyelni magadra. Természetesen, ha megnyugtat, vizsgáltasd ki magad részletesen, szedd a béta blokkolót, de valószínű, hogy semmi komoly problémád nincs. Teljesen egészséges embereknek is vannak ilyen szívtüneteik, de a legtöbbeknek fel se tűnik, vagy le se sz*rják, vín aki meg teljesen rápánikol, ez van, nem vagyunk egyformák.

Szóval a lényeg, hogy nyugodj meg! Ha úgy érzed, hogy ehhez szükséged van további vizsgálatokra, akkor menj el.

2020. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. A válaszod! :)
2020. márc. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!