Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sclerosis multiplex tünet lenne?

Sclerosis multiplex tünet lenne?

Figyelt kérdés

Jövő hét péntekre kaptam időpontot neurologiara viszont addig szeretnem a velemyeiteket tapasztalaitokat meghallgatni.

A panaszaim a kovetkezoek : amikor lefekszem es csak es kizarolag amikor vizszintesbe kerul a fejem elviselhetetlen szedules roham tor ram ami el sem mulik amig nem emelem meg a fejem. Aludni is kesz katasztrofa felpolcova a fejem mert mar nagyon faj a gerincem. ( 1honapja Tart ).illetve egyre tobbszor zsibbad el a jobb labam es kezem van h orakig.

Kettoslatasom nincs es nem is lehetne mert az egyik szememre vagyok.

Szerintetek kell agodnom?


2020. márc. 5. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd a neurológián megmondják. Mi lenne veled internet nélkül? :))
2020. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ket ember leepuleset neztem vegig 10ev alatt. Nem az internetrol szedtem. Oket nem akarom kerdezni, nem szeretnem h akar azt gondoljak h nekem is lehet.
2020. márc. 5. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat nem állíthatok, de mivel én is szédülékenységtől szenvedek, az elmondottak alapján jóindulatú helyzeti szédülésre (BPPV) tippelnék inkább.
2020. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem SM jutna erről először eszembe. A BPPV tényleg egy lehetőség, de az azért el szokott múlni fekve pár perc alatt, ha mozdulatlan az ember. A szédülést millió dolog okozhatja, várd meg a vizsgálatot, felesleges találgatni.
2020. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elmentem ma az orvoshoz. O is erre gyanakszik. Elkuldott Mrire. Nagyon varom, mert szeretnem tudni. Honap vegen megyek.
2020. márc. 13. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:
A neurológiai vizsgálaton mi volt? Megvizsgált a doki és valamelyik teszt pozitív lett, vagy nem jó a mozgáskoordinációd, vagy mi volt, ami alapján továbbküldött mri-re?
2020. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenfele tesztet csinalt. Mozgatta a fejem ossze vissza "rangatott"ezeket a kulonbozo nevu manovereket csinalta velem .setalnom kellett es nezte a reflexeimet is.azt mondta, hogy minden rendben van,viszont a jobboldali zsibbadas aggasztja es ezert kuldott Mrire.
2020. márc. 15. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Értem. Mindenesetre szerintem bíztató, hogy a vizsgálatok során rendben látta a dolgokat, a zsibbadásnak valóban a végére kell járni. Az is lehet, hogy "csak" pszichés oka van. Majd írd meg, hogy mit állapítottak meg az mri után! Nem akarok tolakodó lenni, csak kiváncsi vagyok.
2020. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megírom majd. Elképzelhető, hogy lelki oka van, de így mindenki nyugodtabb lesz. Március végén megyek MRI-re amennyiben a vírus miatt megcsinálják a vizsgálatot.
2020. márc. 16. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2020. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!