Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most, hogy Magyarországon is...

Most, hogy Magyarországon is itt a koronavírus, van ok aggódni?

Figyelt kérdés
Nos ezt azért kérdezem, mert 16 éves vagyok, viszont candida gombám van ami kezelésben van, és pont most kaptam el egy influenzát ami miatt már voltam orvosnál viszont nagyon le van gyengülve az immunrendszerem.

2020. márc. 6. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát egy végrendelet azért nem árt...
2020. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Itt a világ vége!
2020. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél meg mindent, amit lehet, hogy elkerüld a vírust!

Ha lehet, ne utazz tömegközlekedéssel, ne menj olyan helyekre, ahol sok ember van (bevásárlóközpont, focimeccs, koncert, stb.), ne nyúlj az arcodhoz nyilvános helyen, ,illetve fertőtlenítsd gyakran a kezed.

Tudom, hogy kicsi az esély, hogy konkrétan te betegedj meg a 10 millió magyarból, de ha mégis megtörténik, akkor már hiába a statisztikák...

2020. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as!

Az a baj, hogy nem értem miért van suli ilyenkor. Nem nagyon tudok mit csinálni, ott vagyok több mint 1000 ember között minden hétköznap

2020. márc. 6. 12:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg buszoznom is kell haza mivel 1 óra az út.. szóval
2020. márc. 6. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Irasd ki magad, vagy csak egyszerűen na járj be!
2020. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Hívjatok papot szerintem!


B+, anya vagyok, 35 éves, 10 éves a lányom, lenne kit féltenem hidd el!

De ez a pánikkeltés az idegeimre megy.

Képzeld, kb fél óra múlva indulunk bevásárolni (nem bekamrázni!!!) kocsival megyünk mint mindig.

Szerinted mennyien lesznek a Tescoban, Lidlben?

Mint hangyák a bolyban! Ott nem kaphatunk el valamit? Dehogynem. Csak az pont nem a koronavírus lesz!

Mint minden évben, most is "kellett" valami amivel lehet riogatni az embereket.

2020. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

"Az a baj, hogy nem értem miért van suli ilyenkor."


Miért, szerinted mit kellene csinálni, bezárni az iskolákat? Mennyi időre? Lehet több hónap is, amíg lecseng a járvány. Arról nem is beszélve, hogy hiába zárnák be az iskolákat, ha a szülők dolgozni járnak ők is elkaphatják aztán megfertőzhetik a gyerekeiket.

2020. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as A Kérdező úgy gondolja, hogy se iskola, se munkahely ne legyen nyitva, semmit ne üzemeltessenek az országban, mert jujjj, mi lesz itt? 😂

Közel lakunk a Visontán Erőműhöz, majd mondom páromnak, javasolja már kint, hogy álljanak le a blokkok, mert a koronavírus... 🤣

2020. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 évesre nem hat még legyöngült immunrendszernél sem. Fel sem veszed ha elkapod. Legalábbis ezt mondják, de hogy mi az igazság...
2020. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!