Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet homloküreg gyulladás...

Ez lehet homloküreg gyulladás vagy valami sokkal komolyabb?

Figyelt kérdés
Nem nagyon voltam megfazva, max enyhén. Van egy elég durva orrsövényferdülésem ezt többször mondtàk a dokik. Lényeg hogy napi többször a Szemem mögött és fölött illetve a homlokomnal belenyilal a fájdalom szúró jelleggel. Nem feltétlen kell előre hajolnom van hogy ülő helyzetben is, de nyilván az a jellemzőbb ha előre hajtom a fejem. Viszont ami furcsa hogy nem minden esetben tehát előbb mikor előrehajoltam nem fajt. Csak az esetek 70%ban. Ugye nem lehet idegrendszeri gubasz? Megyek a full orr gégészetre természetesen de jovohet kedd estére kaptam időpontot.
2020. márc. 6. 20:41
 1/1 cseszty01 válasza:

Nekem volt màr jòpàr fül orr gégészeti műtètem. A panaszaid oka nagy valószínűséggel orrsövènyferdülès.

Ami okàn kialakulhatott akàr homloküreg gyulladás is mert nem tud távozni a vàladèk.

Érdemes rászánni magad a műtétre.

Jobbulást :)

2020. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!