Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a homloküreg...

Mi okozhatja a homloküreg felvúvódását/kidudorodását, illetve mit lehet vele kezdeni? Volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Másfél éve begyulladt a mandulám és megfelelő kezelés hiányában pár hét alatt teljesen ráhúzódott a melléküregeimre, arcureg-, rostasejt- és kötőhárty-gyulladást okozva, valamint felduzzadt a homloküregem, ami kivülről is nagyon látványos és zavar. A gyulladást csak egy évvel később egy FESS műtéttel (Melléküregek áttisztítása) és a mandula eltávolításával sikerült kicsit csillapítani, de a műtétkor megállapítoták, hogy a homloküregem teljesen el van záródva, így azt se megvizsgálni, se átmosni nem tudták. CT, MR, Röntgen a homloküregnél nem mutat gyulladást, de látszik hogy fel van fújódva. Jelenleg ott tartok, hogy egy orvos sem vesz komolyan és nem tudom hova mehetnék tovább. A munkámat ott kellett hagynom az állandó betegeskedés és fejfájás/nyomásérzet miatt, a barátnőm is elhagyott, az egész életem romokban. Bármilyen segítséget szivesen fogadok, tanács, tapasztalat, jó orvos elérhetősége stb. Előre is köszönöm.

#melléküreg #Homloküreg felfúvódás
2017. dec. 6. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kedves kérdező de a homloküreg egy zárt, csontos, merevfalú tér. Nem tud felfújódni. A nyálkahártyája lehet duzzadt, ami okozhat teltségérzetet, de ez soha nem okoz szemmel látható duzzanatot, egy felnőtt ember koponyája ugyanis nem tud tágulni.
2017. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ezt még soha nem hallottam. Le is ment a duzzanatom, most hogy ezt megírtad...

Viccet félretéve, az elmúlt másfél évben meg sem tudom számolni, hogy hány orvos mondta ezt el nekem, de sajnos ez azon nem változtatott, hogy a duzzanat ott van. Egyyébként a CT-n és a Röntgenen látszik, hogy az üreg fel van fújódva és kidudorodik. Az egyetlen orvos aki komolyan vett és elemezte a CT-t sem érti a dolgot. Ezért is írtam ide a végső elkeseredésemben.

2017. dec. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!