Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van esély arra, hogy Magyarors...

Van esély arra, hogy Magyarország kimarad ebből a koronavírus járványból?

Figyelt kérdés

Most láttam az olaszországi koronavírus- adatokat és kissé megijedtem. Meg az is nyugtalanít, hogy a szomszédban (Ausztriában) is már 100 felett van a fertőzések száma.


Mit gondoltok?

Van esély arra, hogy Magyarországon nem lesz olyan súlyos járvány, mint Nyugat- Európában?



2020. márc. 8. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

A vírus megáll a magyar határon és visszafordul.

2020. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
#1 naná, hiszen ott a kerítés.
2020. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem gondolnam hogy van ra esely, ellenben azt siman eltudom kepzelni, hogy sokkal kevesebb lesz a regisztralt beteg, es sokan (legtobben) labon fogjak kihordani az egesz betegseget.

Pl. egy osztrak elobb fordul orvoshoz,/hivja a segelyvonalat, mint egy magyar, aki a normal influenzaval is siman bemegy dolgozni, es onmagat kuralja ki.

Az 100% szazalek hogy Magyarorszagon nem 7 fertozott van.

Szerintem nagyon sokaknak mar most vannak tunetei ( ami a egy normal fiatal/kozepkoru szervezetnel csak kozep erossegu tunetekkel jar), de ugy vannak vele, hogy aaaah en nem kaphattam el, meg ez nem olyan sulyos.

2020. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Plusz ha megnezed a hivatalos jarvanyterkepet, pl Oroszorszagban es tarsaiban nincs vagy eddig csak 1 fertozott van...nem furcsa?

Hmm... biztos van benne racio..

[link]

2020. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Olaszországból, Szlovénián keresztül naponta több ezer személyautó, és kamion jön át a legkisebb határellenőrzés nélkül Magyarországra.

+ ugyanezen az útvonalon a rengeteg romániai vendégmunkás és fuvaros is.


Szerinted kimarad Magyarország???

2020. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap ügyeleten voltam a lányommal. Nagyon erős köhögése és magas láza van. Meg sem kérdezték, hogy jártunk-e külföldön, vagy van-e valami külföldi kontakt. Innentől kezdve nekem is az a véleményem, hogy nem lesz sok regisztrált beteg, mivel nem is lesz kivizsgálva senki.
2020. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

#6, Egy ideig lehet ezt játszani, csak ennek egyenes ágon az iráni és olasz helyzet lesz a vége.


A Jóisten nem véd meg minket az emberi hülyeségtől sajnos.

2020. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem, sőt, a jelenlegi hozzáállás szerint inkább gócpont lehetünk, ha már nem vagyunk az. Majd amikor már kezd lecsengeni, a halálozások száma úgyis megmutatja, melyik területeken milyen szinten volt a járvány.
2020. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Korea miatt akár lehet 0.6% is a death rate... csak ők elvégeztek 140 ezer tesztet. Ezért ilyen sok a detektált eset. Olaszoknál könnyen lehet 20000 is már.


Ahogy nálunk is jelentős... Sajnos én is a gócra szavazok. Minden megvan a receptből :( az emberi hülyeség, a dilettáns kormányzat stb...

2020. márc. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Itt is lesz járvány 1-2 hét és itt is megugrik a fertőzöttek száma.. ez elkerülhetetlen sajnos!
2020. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!