Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elég lesz a...

Szerintetek elég lesz a gyógyszeres kezelés vagy lézeres/ rádiófrekvenciás esetleg más kezelés kell majd? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és sajnos már most van arc értágulatom, kisebb foltokban az orromon és az arcom bal felén, illetve enyhén kezd látszani egy ki terjedtebb területen már tél óta az arcom jobb felén is, eddig úgy ahogy ignoráltam de mostmár nagyon zavar, főleg hogy alapból is ronda vagyok.


Szóval rávettem magam hogy orvoshoz megyek vele,utána olvasgattam neten és végülis azt szűrtem le hogy leggyakrabban stressz és gyomor problémák okozzák, illetve örökletes hajlam is van a dologban és hogy többnyire maga a tartósan kitágult ér az a legvégső foka úgymond.


Na most ez azért érdekes mert nekem mindkét papámnak volt és anyámnak is van tehát az örökletes hajlam pipa, gyomorsav problémáim is szoktak lenni tehát az is pipa, illetve nagyon stresszes is vagyok a sz@r melóhelyem miatt.


Viszont: Nekem az értágulatot megelőzőn nem emlékszem hogy lettek volna az azt megelőző tünetek mint a nagyon aknés bőr, kipriruló arc, égő érzés az arcbőrön meg ilyesmi. (Vagy csak nem vettem volna észre?). Lehet hogy ez akkor valami más, súlyosabb dolog vagy mi?


Szerintetek ez akkor most rosecae, illetve ha igen akkor mire számíthatok, mennyibe fog fájni nekem ennek az eltüntetése és mennyire lesz komplikált a folyamat? Csak mert utálok orvosokhoz járni, főleg most hogy koronavírus járvány is van...



2020. márc. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ki tudna bármit is mondani, hogy se nem ismeri az elözményeket, se nem látja az arcodat, meg semmi egyebet sem tud, csak amit leírtál és az nem er semmit.


Erre "találták kis" az orvosokat, ök megvizsgálnak és el tudják dönteni, NEKED milyen kezelésre van szükséged!

2020. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* "találták ki"
2020. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy az orvos tud biztosat mondani, csak hátha van itt valakinek hasonló tapasztalata vagy valami...

Másrészt meg örülnék hogyha megúszhatnám lézeres vagy RF kezelés nélkűl, mivel ahogy elnézem az kb csak magánrendeléseken van, és jó lenne ha nem kéne egy vagyont költenem erre, de a cikkek alapján pedig ez lesz, mert a már kitágult ereket azzal tudják helyrehozni, legalábbis én mindenhol így olvastam.

2020. márc. 9. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Krémet használtál már rá? Nekem a La Roche Posay Rosaliac termékei segítettek, igaz, nem olcsó.
2020. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 k_istvan99 válasza:
Hali, azóta van valami változás?
2021. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, semmi, bőrgyógyász azt mondta hogy magán dokihoz kell majd menjek lézereztetni. De mivel munkanélküli vagyok jelenleg így csak akkor tudok ha lesz rá pénzem. Magyar egészségügy... 👏🏻
2021. márc. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!