Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nevibolov teva gyógyszert...

Nevibolov teva gyógyszert szedek okozhat e szédülést?

Figyelt kérdés
Magas vérnyomásra nebivolol-teva 5mg De kB 1 hónapja szédülés, rossz közérzetem van. Voltam orvosnál is már, írtak betagen, coverex, asa protect gyógyszert, de a szédülés azóta se múlik el. Nem sok az a vérnyomás csökkentő gyógyszer, nem az miatt van a szédülés?

#szédülés #Nevibolov teva
2020. márc. 9. 12:03
 1/7 anarchy666 ***** válasza:
És azóta szédülsz, hogy elkezdted a nebivololt?
2020. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, kB 1 hónapja van a szédülés, de nem tudjak mitől. KB 1 hete plusz gyógyszereket kaptam. De változás nem nagyon van
2020. márc. 9. 12:34
 3/7 anarchy666 ***** válasza:

Akkor valószínűtlen, hogy a gyógyszer okozná.

Neurológusnál voltál? Laborvizsgálat volt? Esetleg pszichés eredet nem lehetséges?

2020. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neurológiai vizsgálat nem volt, oda nem küldött a házidoki

Inkább írt fel még memorial 1200 mg ot

Mit csinálnak, miért lenne érdemes a neurológiai vizsgálat?

2020. márc. 9. 19:18
 5/7 anarchy666 ***** válasza:
Mert ha ki lett zárva a belgyógyászati, fülorrgégészeti lehetőség akkor az idegrendszeri szédülést kéne kizárni.
2020. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg próbálom hátha elküld még oda,

De legfőképpen nyaki fájdalom van, és bal oldalon felül a hátam fáj. De ez minden nap sajnos. És ebből a szédülés, egyensúly zavar.

2020. márc. 9. 19:33
 7/7 anarchy666 ***** válasza:
Ebben az esetben esetleg egy reumatológus is megnézhetne.
2020. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!