Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pisilés után pár perccel...

Pisilés után pár perccel sürgető ingerem van megint, évek óta így megy, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Szóval úgy érzem, kiürült a hólyagom, kimegyek a wc-ről, aztán mehetek vissza...ez munkahelyen pl elég kínos.

2020. márc. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kronikus felfazas. Urologushoz menj mielobb, ki fogja tenyeszteni a pisit. Muszaj erre mielobb gyogyszer.
2020. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és régebben volt vizelet vizsgálat, emiatt negatív. Ez záróizom probléma lehet? Kellene intim torna, vagy az nem használ?
2020. márc. 10. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kronikus felfazas. Urologushoz menj mielobb, ki fogja tenyeszteni a pisit. Muszaj erre mielobb gyogyszer. Bacik vannak a pisiben, el kell oket tuntetni.
2020. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De már voltam és negatív volt minden
2020. márc. 10. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, ketszer kuldtem el.



Mindenkepp keress jo orvost, vizsgaltasd ki. Ha a zaroizommal van problema, arra is mond majd megoldast.

2020. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban volt ilyen, évekig tartott, sosem volt semmi kimutatható probléma, tehát nem feltétlenül van mai orvosi diagnosztikailag kimutatható oka.

Elképzelhető, hogy a hólyag nem ürült ki, csak az izmok fáradtak el, záróizom probléma is lehet, ezek viszont idegi szabályozásos problémák, nem fognak ezzel mit csinálni, torna segíthet. Húgyhólyag kopogtatással amúgy ha marad vissza vizelet kijöhet és akkor utána egy ideig nem lesz ingered. Vese probléma is lehet, szóval urológus, ha nem tud segíteni, akkor nephrológus és/vagy neurológus.

2020. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!