Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a corona virus tuneteit...

Ha a corona virus tuneteit produkalnad te bemennel a korhazba?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb otthon kivarnad amig teljesen jol nem leszel? Tegyuk fel h harmincas eveidben jarsz, es tavmunkat vegzel, ergo otthonrol dolgozol fel se tunne senkinek.
2020. márc. 12. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Felhívnám a telefonszámot ami meg van adva és ott kérnék iránymutatást. Semmiképp nem mennék emberek közé.
2020. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyik se. Azt tenném, amit kérnek az emberektől: telefonon jelezném a problémámat, utána követném az instrukciókat. Nem titkolnám el, és nem is kolbászolnék önkényesen emberek között.
2020. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2%
Aztmondják mindenhol ahol meleg van kipusztul ez a gyász...most mindenhol meleg van..nem értem...
2020. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha te eleve távmunkázol akkor mégis kitőp kapnád el? Gondolkozz már? Ha eleve nem érintkezel senkivel akkor elkapni se tudod, másrészt szólni kell mert ha rosszul reagálsz egy magadban bele is halhatsz
2020. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
84%
Jelenleg pont igaz rám amit írsz, nemsokára 30 leszek és tudok távmunkából dolgozni, az elkövetkező időszakban ezt is fogom tenni mert bezárták az intézményt ahol dolgozom a vírus miatt. Szóval ha tüneteim lennének, akkor felhívnám az illetékeseket és ha kell akkor igen, bemennék a kórházba. Eszem ágában sem lenne másokat összefertőzni, hiszen az otthoni munka ellenére nekem is ki kell menni néha a házból, na meg a lappangási idő alatt simán fertőzhettem egy csomót.
2020. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

#4

"Ha te eleve távmunkázol akkor mégis kitőp kapnád el? Gondolkozz már? Ha eleve nem érintkezel senkivel akkor elkapni se tudod"

?????????? :D

A héten én itthonról dolgozok. Miért ne érintkeznék senkivel? Az ember elmegy boltba, összefutottam a szomszéddal is. Ma lehet hogy elmegyünk tankolni. Sőt, hétvégén még a szüleimet is meglátogatom.

A távmunka nem jelenti azt, hogy be vagy zárva. :D

2020. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem mennék be és nem hívnék senkit. Nem fogok valami lepra kórházban kempingezni hetekig. Lehet lepontozni.
2020. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok de a kérdező az teljesen úgy irta le mint ha ő bezárkózna 4 fal közé a konzerveivel
2020. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Melegtol kipusztul? Ugyan. Ez az uj koronavirus a SARS nevu szinten koronavirus tesoja. (85%ban azonos a genetikajuk). A SARS jarvany 2003-ban juniusig tartott. Az még messze van. Raadasul csak remelik a kutatok, hogy ez is hasonloan fog viselkedni es eltunik nyarra. De ott az a 15% eltero genetika. Az ocsikek se mindig hasonlitanak a batyjukra ...szoval csak remenykedjunk.

En egyreszt nem ismernem fol a tuneteket, ha mar eros legszomjam lenne es fulladnek, akkor meg a rak akarna otthon fuldoklani vagy meghalni. Az 1. szamu olasz beteg 38 evesen hetekig lelegezteton volt. Szoval inkabb telefonalnek es kovetnem az instrukciokat. Ami ugyis elso korben az lenne hazi karanten es ne mozduljak ki. Ha meg be kellene mennem inkabb addig, amig van szabad lelegeztetogep...mint amikor sorsolni fogjak.

2020. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nemrég produkáltam influenza-szerű tüneteket, és mivel erre rákérdeztek a munkahelyemen, természetesen "bevallottam" (bár amúgy is itthon terveztem maradni miatta), és mivel a munkahelyem ezt kérte, igen, felhívtam a háziorvost, aki azt mondta, maradjak itthon. Ezt tettem.

Amúgy vírussal nem fordulnék orvoshoz, mert úgysem tud tenni semmit, max. ha már lélegeztető gép kell:(

De én egy "sima" influenzával sem szeretem végigfertőzni a munkatársaimat és az üzletfeleimet, így alap, hogy ha elkapok valamit, itthon maradok. (Mindenkinek az kellene, hogy legyen - ahelyett, hogy "büszkélkednek" vele, hogy "de hát nem betegek" vagy "reggel még lázas voltam, de bevettem egy lázcsillapítót" stb.)

2020. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!