Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez a remegés velem?

Mi ez a remegés velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos nagy trauma ért mult évben családi haláleset...azóta sokat remegek szédölgős fejem ehez társul halálfélelem tehát többször van pánikroham...voltam vérvételen is mondta háziorvosom nincs fizikai problémám de viszont pánikbeteg vagyok mellette hipochonder is nagyon régóta figyelem testem mikor mit érzek és nem is érzem.jól magam a testemben...a remegés érzet nálam bármikor előjön mikor magamra figyelek illetve elalvás elött vagy ha hirtelen felébredek akkor remegésre ébredek ...tudom, hogy magamnak okozom szorongást de egyszerűen elvesztem kontrolt ...jövőhéten pszichiátriára megyek mert nem birok így élni ....borzalmas érzés ebből kilehet gyógyulni? :( egy elkeseredett lány


2020. márc. 12. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszerrel igen, de számíts a mellékhatásokra.

Gyógyszer nélkül is, de kőkemény, hosszú, gyötrelmes út, viszont nincs benned kemikália.

Ennek fényében dönts, én szednék most gyógyszert a helyedben.

2020. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom min mész keresztül...én is voltam ilyen helyzetben.

Illetve én is pánik beteg vagyok. Viszont már tudom kezelni.

Meg jártam én is a pszichiátriát, gyógyszert is szedtem (antidepresszánst, nyugatót).

Csak annyit tudok mondani neked, tanácsolni. Hogy ne figyelj ezekre...saját magadat stuffolod, tulajdonképpen nagyon bajod nem eshet, meghalni nem fogsz ebbe a “csinált betegségbe”.

Nagyon nehéz!!!! Én tudom! Viszont rá fogsz jönni erre hogy felesleges rágörcsölni! Legyen az mindig benned hogy meghalni nem lehet benne!

Előbb vagy utóbb megunod ezt...el fog fáradni a lelked és a tested.

Ezt csak Te írányítod! Senki más!

Az orvost...hát őszintén szólva én nem ajánlom, legalábbis bennem nagy kárt tett. De ez az én véleményem, pszichologushoz el mehetsz mert az még jó is( lehet).

Ha bármiben tudok segíteni , írj! 24L

2020. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 "Az orvost...hát őszintén szólva én nem ajánlom, legalábbis bennem nagy kárt tett." Bennem is!!! De akkor a gyógyszer kihúzott a pokolból. Viszont nem akarták csökkenteni, sőt mellékhatásra még írtak fel.

Őrület.

Letettem, de pokoli volt.

Baromi nehéz.

#1 voltam.

2020. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy ugyanez van velem, váratlan haláleset egy szerettemnél, és Bumm...bekapcsolt a hipochondria meg a pánik.

Tudom, hogy mit szenvedsz végig.

Én gyógyszert többé: NEM.

Szenvedek, de kitartok.

#1 voltam újra.

Kitartást!!!

2020. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!