Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki a korona vírus tüneteit...

Aki a korona vírus tüneteit észleli magán, és nem tud elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kevesen gondoltak szerintem ebbe bele, hogy vannak olyan helyzetben emberek akiknek levan járva a taj kártyájuk , és nem rég költöztek például egy másik körzetbe , és nincs meg a lakcím kártya hogy eltudjon menni vele a körzet beli orvoshoz . Na most akkor ezek az emberek miközben papírjukat intéznék befertőzhetnek másokat .
2020. márc. 14. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha koronavírusos tüneteket észlelsz, eleve nem szabadna bemenned személyesen az orvoshoz!! De már ezt is millióan elmondták itt is, ha valaki pedig nem fizet tbt de koronás, nyilván ellátják, majd később behajtják rajta
2020. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol éltél eddig, de akkor most felvilágosítalak: koronavírus-gyanúval TILOS orvoshoz menni. Telefonálni kell, és küldenek orvost/mentőt. TAJ-kártyától függetlenül, mivel ez nemzeti érdek.
2020. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy amikor már több hónapja csak akoronavírus a téma mindenhol, szinte a csapból is az folyik, van aki feltesz egy ilyen kérdést, hogy hogyan tud orvoshoz bemenni ha koronavírusos. Hol voltál eddig?? Hiszen napi szintem százszor elmondják, leírják, akkor nem szabad orvoshoz menni.

AHogy ellőttem is írták, telefonálni kell, kimennek. Mindenkit megvizsgálnak függetlenül hogy fizetett Tb-t vagy sem. Ott lakik vagy sem.

2020. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Tilos még az ajtón is kimenni ilyenkor. Van ingyenesen hívható segély telefonszám, azt kell felhívni és majd kijönnek. És! Nem kell félni, mert nem börtönbe kerülsz, hanem ellenőrzött körülmények közé, ahol kapsz enni és inni és figyelnek rád, már ha úgy ítélik meg, hogy kórházi ápolásra szorulsz.


Közérdek és nem kell tartani konkrétan semmitől sem, rengeteg minden fel lett függesztve, még lejárt személyid is lehet, stb.


Információs vonalak (80-as ingyenes):

06 80 277 455

06 80 277 456

[link]

2020. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nekem már a mobilomban is benne van a két telefonszám. De hívhatod a mentőket, kórházakat is ez ügyben, és segíteni fognak, vagy az általános segélyhívót is.
2020. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit zavaros az egész dolog, hiszen egy nem orvos végzettségű egyén honnan tudná orvosszakmailag diagnosztizálni saját magát ??
2020. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:
Nem zavaros. A tünetek ott vannak a neten. Van ingyenes zöld szám, fel lehet hívni és elmondani és kérdeznek és mondják mi legyen... Aki orvosnak telefonál az nem magát diagnosztizálja, hanem pont a gyanú miatt hívja az orvost, vagy a segélyszámot.
2020. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Istenem mennyi félanalfabéta van ebben az országban.
2020. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyébként most van az influenza és hasonló tünetekkel járhat, most is rengetegen betegek, 90 %-a hiányzott az iskolának. Ezernyi másik felsőlégűti vírus van, lásd. iskolák.


Megkülönböztetni tesztekkel lehet, illetve azt mondják nehézlégzés, de jelentk3zhetnek enyhébb tünetek is, ez a vége fele jellemző.


Tesztet akkor csinálnak, ha olyan személlyel kerültél kapcsolatba, vagy ott jártál. Nincs teszt, nincs beteg, jó magyar logika.


Amúgy ott a szám, ők küldenek, illetve a háziorvosodat hívd, ha gyanakodsz...

2020. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!