Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Németországból rendeltem...

Németországból rendeltem csomagot! Szerintetek van esély rá hogy mostanában megérkezik?

Figyelt kérdés

Egy hálózsákot rendeltem egy magyar cégtől, de német beszállító hozza nekik...

Szerintetek mondjam le, aztán menjek be az első decathlonba?



2020. márc. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyomonkövetési számod van?
2020. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az áruforgalom egyelőre zavartalan.
2020. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs nyomkövetési számom, neten rendeltem. De aztán emailben felvették velem a kapcsolatot.

Azt mondták 2-3 hét...

2020. márc. 15. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

De most komolyan. Épp egy hálózsákra van most szükséged, hogy ez a legnagyobb problémád? Ki a fenét izgat hogy megérkezik-e... Nekem meg a héten kellett volna elkészüljön a méretre gyártott ablakom aminek a felét már rendeléskor kifizettem de egyelőre nem szóltak a cégtől hogy kész van-e. De képzeld, pont leszrom kész lesz-e mostanában. Sokkal fontosabb dolgokkal kell most szembenéznünk, minden más jelentőségét veszti. Prioritás. Ideje komolyabban gondolkodni.

Inkább maradj otthon és moss kezet.

2020. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyulus87 válasza:
Van bizony, még semmi komoly gond nincs a szállítmányozásal
2020. márc. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!