Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus, hívjam...

Ez lehet koronavírus, hívjam a zöld számot?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete nagyon szeles nagyon hideg időben, 3 napig odakint töltöttem órákat, sapka nélkül. Erre meg volt a magam oka...

Hétfőn kezdtem köhögni. Azt gondoltam semmiség. Csak szimpla megfázás egy két-nap és elmúlik. El is mentem, orvoshoz, hogy jó legyen a lelkiismeretem. Ő is azt mondta, hogy ha nem találkoztam senkivel aki külföldön volt, vagy bizonyítottan koronás akkor nincs félni valóm.


Viszont azóta is tart.

A torkom egy kicsit száraz, váladékosat köhögök de azon túl teljesen jól érzem magam. Lázam nincs, csak egy kicsivel vagyok fáradtabb mint általában, bár tegnap a másnaposság miatt egész nap levert voltam. És mivel tegnap előtt is 2-3 órát ültem a hidegben, nem tudom eldönteni, hogy ez most valami vírus, vagy csak szimpla megfázás.


Azért kérdezem mert ez alatt az egy hét alatt rendszeresen jártam nagyszüleimhez, Ők egyenlőre tünetmentesek.

Meg az osztálytársaim, barátaim családját is féltem.


19/F



2020. márc. 15. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is ilyennel szenvedek napok óta. Mivel lázam nem volt én elmentem orvoshoz. Azt mondták nem koronavírus. Szerintem ha nincs lázad menj el az orvoshoz. Ha ott gyanús leszek úgyis mondják a továbbiakat. Meg amúgy mindenhol azt írják, hogy láz esetén kell a zöld számot hívni.
2020. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lázad, NEM KELL AGGÓDNI! Olvasd már el a koronavírus tüneteit! Sok hisztériázó hipochonder!
2020. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, most nagyon sajnálom az orvosokat. Mikor elindul a pánikolás, s egy kis náthával orvoshoz rohangálnak. Szánalmas!
2020. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha betegen be tudsz b...szni (gondolom haverokkal) meg 2-3 órát ülni a hidegben akkor mit aggódsz?


Már úgyis megfertőztél 15 embert, amúgy meg nem vagy nagyon beteg.

2020. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább erősebb meghűlés,vagy influenza. Ha nincs lázad, nem érintkeztél olyannal, aki külföldön járt, nincs félnivalód szerintem. Azért a nagyszüleidet nem kellett volna így betegen látogatnod.
2020. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, s még alkoholizál is vírusos beteg... na akkor menj szépen még egyszer orvoshoz, s mondd el, hogy bebaxni tudtál, de mikor kijózanodtál rád tört a pici torokfájástól a hipochondria, és ezért zaklatod ismét!
2020. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uram ég!

Mi lenne ha nem a jellemem kritizálnátok, hanem a kérdésre válaszolnátok?


Aki ezt megtette annak köszönöm.

Amíg nem lázasodok be addig nyugton maradok.

2020. márc. 15. 19:18
 8/8 A kérdező kommentje:

#3

Kösz, hogy válaszoltál a kérdésre, Bmeg.


Egyébként, csak, hogy tudd, az orvosnál beiratkozni voltam, és egyéb egészségügyi problémával.

A koronára meg gondoltam rákérdezek ha már ott vagyok.

2020. márc. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!