Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ilyen korlátozások vannak,...

Ha ilyen korlátozások vannak, hogy meg van határozva mennyi ember tartózkodhat egy helyen, akkor pl. Az autóipari gyárakat miért nem állítják le néhány hétre?

Figyelt kérdés
Én három műszakban dolgozom egy olyan cégénél ahol egy nagy hangárban nulla szellőztezés mellett klíma biztosítja a levegőt, és biztos, hogy vagyunk százan vagy még többen is. Azon kívül, hogy biztosítják a kézfertőtlenítőt semni más nem történik pedig ukránokat is vettek fel, és rengeteg különböző helyről hozzák céges buszokkal az embereket. Én idős szüleimmel élek, és most komolyan aggódom, nehogy haza hozzak valamit. Mivel nem alapvető termékeket gyártunk mint gyógyszer, vagy élelmiszer nem az lenne a logikus lépés, hogy néhány hétre otthon tartaná a dolgozóit a cég? Multicég lévén kibirná, ez biztos.

2020. márc. 16. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem lenne hová visszamenned dolgozni
2020. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Autóliv?
2020. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Multicégről van szó, több leányvállalattal. Gondolod, hogy nem bírna ki két hét leállást, egy ilyen tőkeerős cég?
2020. márc. 16. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:

De kibírná, csak elbocsátásokkal és telephelybezárásokkal kompenzálná a kiesett bevételt és a fizetendő kötbéreket

Egy autógyárat megállítani egy percre kb 5000 EURÓba kerül

2020. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor oldják meg, hogy ne 150 ember dolgozzon egy légtérben. Hozzáteszem, sajnos bent a női mosdóban saját szememmel láttam, hogy egyes embereknél nem divat a wc utáni kézmosás sem, nemhogy a kézfertőtlenítő használata.Ahogy kijött a wc helyiségből, már ment is az üzembe egyenesen. Szólni nem tudok neki mert nem beszél magyarul. Azért szerintem érthető az aggodalmam.
2020. márc. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!