Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koronavírus?

Ez lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
Pár napja faj a torkom, előtte száraz köhögésem volt, tegnap óta erősen faj a fejem és pirul az arcom. A szegycsontom körül és a rekeszizom körül érzek néha szúró fájdalmat. Lazam egyelőre nincs. Mit csináljak? Lehet hogy ez is koronavírus? Pesten élek, bármit elkaphattam a BKV-n az elmúlt hetekben :(

2020. márc. 16. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de az is lehet hogy nem.
2020. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor emberi jóindulatra és segítségre szamitok, mindig elfelejtem hol élek. Az ilyen mint te, minek ír ide?! Minek olvas?!
2020. márc. 16. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
az orvosok is teszttel mondják meg, majd itt egy laikus válaszol szerinted?
2020. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát, pedig erre egy orvos is csak annyit tudna írni, hogy lehet.
2020. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Te kérdezted hogy lehet-e az. Én válaszoltam. Honnan a f1szból kéne tudnia bárkinek is? Nem korházi orvosok vagyunk, az orvosok is csak teszttel tudják megmondani, úgyhogy mielőtt lehordasz mindennek inkább nézz utána hogy a tünetei legalább 100 betegségnek tökugyanaz.
2020. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy terhes
2020. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen ertheto h meg vagy ijedve.... szerintem nagyon sokan hasonlo cipoben jarnak. De ha egyelore meg nem vagy lazas, akkor ne panikolj!! Nyugodj meg, nem lesz semmi baj. Ha azt veszed eszre, hogy nehezen veszed a levegot, legszomjad van, akkor azonnal hivd a mentoket! De a panikolas csak ronthat a tuneteken ezert fontos, h probalj meg higgadt maradni. Amugy maganuton lehet tesztet csinaltatni, csak 30ezer forint kornyeken van :( nem tudom, h milyen anyagi korulmenyek kozott vagy, de ha megengedheted magadnak, lehet erdemes megprobalni!
2020. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az izmosok,ciganyok,dagadtak a fogyatékosok tudjak mi a gyógyszere.
2020. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!