Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most robban be új koronavírus...

Most robban be új koronavírus mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Ssziasztok!


Nagyon félek koronavírustól egyszerűen teljesen kész vagyok lelkileg...annyira félek...hogy elkapom...és nekem még mennem kell dolgozni :/ ... de nem akarom elkapni :/ de a busz elkerülhetetlen nekem...nagyon félek ettől a vírustól...és attól,hogy lélegeztetőgépre kerülök illetve hogy mi lesz....:/ már rossz gondolataim vannak hogy inkább más mint hogy megfulladjak :c :'(


2020. márc. 18. 07:33
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ne pánikolj, mert az is megbetegíthet, ha állandóan stresszelsz. Egyrészt kicsi az esélye, hogy elkapod, másrészt ha el is kapod, valószínűleg nem fog kicsinálni, ha nem vagy nagyon öreg, és mellé nincs több betegséged.
2020. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Imadkozz es olvasd a bibliat ill. fordulj el buneidtol, tedd le a keresztnel.

Isten megsegiti akik Õhozzá teljes szivvel ragaszkodnak es keresik

"Aki az Ur nevet segítsegul hívja megtartatik"

"hivd segitsegul nevet es megmenekulsz"

2020. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ö neve Jezus ez kimaradt
2020. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom hány éves vagy kérdező, de ne aggódj sokan vagyunk ezzel most így.

Sokan munkanélkülivé váltak most, én személy szerint sem dolgozom (táppénz) de meg kell próbálnod egy picit megnyugodnod.

Ha fiatal vagy , akkor valószínűleg csak átmegy rajtad az egész és pár nap alatt kihevered, és ha mindenki otthon marad aki tud és betartja amit kell,akkor akik megbetegednek azoknak is lesz hely a kórházban.

És hát biztosan hallottad nyilatkozni az egyik karanténban lévő fiút, akinek az anyukája kapta el, hogy kapott egy külföldi gyógyszert amitől rötgtön jobban lett.

Szóval nyugodj meg.

Minden rendben lesz, amit tehetsz, hogy elkaerülöd a felesleges találkozókat az emberekkel most.

csak munka, élelmiszerüzlet, gyógszertár és ennyi.

Ha tudsz szerezni maszkot az jó, ha nem akkor csak próbáld erősíteni az immunrendszered.

Próbálj meg sokat aludni, ha kell délután munka után is.

Most mindenki fél, de a kínaiaknál vége, az olaszoknál is csökken a megbetegedések száma, ne aggódj ennek is vége lesz de kb 2 hónapra kalkulálni kell most ezzel.

2020. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annak aki a Bibliat ajanlotta: En kereszteny vok, hiszek Istenben, voltam elsoaldozo, bermalkozo..minden.Es mindig minden nap imatkozok elalvas elott. Januar elsejen, tettem egy fogadalmat, hogy nem olyan celokat tuzok ki amik mondjuk evek ota elerhetetlen. Ezert Januar ota minden imam legfontosabb resze az egeszseg. Nekuem, csaladomnak, es mindenkinek aki raszorul. Ennek ellenere mi tortent... Szazezrek halnak meg.Ilyenkor van az, hogy az en hitem kezd megborulni.

En is nagyon panikolok, foleg, hogy egyedul nevelem gyerekem aki ram tamaszkodhat csak, nincs segitsegunk. Mentalisan nagyon megterhel. De az sokban segitett, hogy nem olvasom, nezem a hireket egesz nap. Max 1szer 1 nap. Es tarts be az eloirasokat.

2020. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!