Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nincs nagy baj?

Ugye nincs nagy baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este feküdtem az ágyon nyugodtan, egyszer csak éreztem hogy az orromból folyik valami lefelé. A bal orrlyukamból elkezdett jönni a vér. Soha nem vérzett még az orrom ezért ilyedtem meg de kb 3perc alatt elállt és azóta nem vérzett.

2020. márc. 18. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ijedtem**
2020. márc. 18. 09:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orrvérzés legtöbbször nem jelent komoly bajt. Sok embernek vérzik az orra, gyakran. Ha nagyon sokszor fordul elő, akkor indokolt esetben elsütik azt az eret, ami a vérzést okozza, de ennek is az a célja, hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe a váratlan vérzés miatt, meg ne kelljen vele bajlódni. Nincsen baj, nyugi!
2020. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Csak még mióta az eszemet tudom soha nem vérzett az orrom és kicsit megijedtem. De nem volt vészes kb 3 perc volt az egész és azóta semmi. Köszi a választ! :)
2020. márc. 18. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvérzés gyakran előfordul de nem jelent komoly problémát mert szükség esetén el sütik azt az eret, hogy ne vérezzen.
2020. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!